Wywiad z Michałem Wiśniewskim i Dominiką Tajner w Vivie
Fot. Viva!
VIVA! Tylko u nas

Wiśniewski: Nie skaczę z kwiatka na kwiatek

Tajner wstydziła się pokazywać u boku Michała

Hades 21 listopada 2013 08:14
Wywiad z Michałem Wiśniewskim i Dominiką Tajner w Vivie
Fot. Viva!

Michał Wiśniewski jest jedną z bardziej kontrowersyjnych postaci show-biznesu. Chociaż w tym roku wokalista całkowicie zmienił image, to nie sposób zapomnieć o często nieprzewidywalnych zachowaniach i ostrych (czasami poniżających) komentarzach bliższych i dalszych współpracowników. To spowodowało, że twórczość Ich Troje i Wiśniewskiego zeszła na drugi plan, a dla gazet i czytelników o wiele ciekawsze było to, z kim obecnie Michał jest w związku, albo z kim się rozwodzi. Zobacz: "Żyłem kreacją, którą brałem za rzeczywistość"

W najnowszym numerze "Vivy!" ukazał się wywiad z Michałem oraz jego aktualną, czwartą żoną. Para po raz pierwszy szczerze opowiedziała o łączącym ich uczuciu. W rozmowie wokalista przyznał się do tego, że po poznaniu Dominiki Tajner wahał się, czy wchodzić w kolejny związek.

- Po rozstaniu z Anią miotałem się jak ryba, nawet nie w sieci, ale taka, której spuszczono wodę z akwarium. Myślałem: Skoro trzy moje małżeństwa się nie udały, może nie jestem w ogóle do tego stworzony? Podejrzewałem, że Dominika nie jest kobietą, która będzie czekać w nieskończoność. Że muszę wreszcie podjąć decyzję. Było mi z nią dobrze w łóżku. Nie chciałem zrobić jej krzywdy. Nie jestem facetem, który skacze z kwiatka na kwiatek. Wiedzą to ludzie, z którymi pracuję od lat. Pomyślałem wtedy, że druga taka szansa może mi się już nie trafić. Potrzebowałem takiej kobiety. Ona trafiła na zgliszcza. Na faceta, który był totalnie rozwalony emocjonalnie i finansowo. - powiedział Michał w rozmowie z magazynem.


Na szczęście para znalazła ze sobą wspólny język i na samym początku swojej znajomości przeszła wiele trudnych momentów, które tylko wzmocniły ich relację. Przypomnijmy, że gdy Michał poznał Dominikę miał za sobą trzy rozwody, olbrzymie finansowe długi, a później borykał się z chorobą. W tych trudnych chwilach jego partnerka była zawsze przy nim.

- Miłość jest najprostszą i jedyną odpowiedzią. Michał jest trochę jak dziecko. Nie chcę mówić, że robi postępy, ale widzę, jak sam dojrzewa do pewnych spraw. Pamiętam chwile, gdy na początku często mówiłam mu: „Michał, weź to na logikę”. Potem sama dochodziłam do tego, że przecież on nie jest logiczny w działaniu. Skoro już tyle wiedziałam o jego przeszłości, nie mogłam tego nie wykorzystać. Mimo że Michał ma charyzmę i teoretycznie silną osobowość, tak naprawdę to zakompleksiony facet. Sukces pozwalał mu rozkwitać, każda z kolei najmniejsza porażka powoduje, że od razu gaśnie. To ma pewnie związek z jego trudnym dzieciństwem. Michał jest dorosłym dzieckiem alkoholika. Nie przeszedł terapii i nie pozbył się traumatycznego obciążenia - mówi Dominika w "Vivie!".


Warto dodać również, że to właśnie czwarta żona Wiśniewskiego, jest pomysłodawczynią tegorocznej przemiany gwiazdora, którą fryzurą zwieńczył popularny fryzjer gwiazd, Kajetan Góra. W rozmowie z "Vivą!" Dominika wyznała, że początki metamorfozy nie były łatwe. Tajner wyznała, że na początku znajomości wstydziła się pokazywać z ukochanym w miejscach publicznych, jednak nie dawała po sobie tego poznać.

- Wstydziłam się, ale nigdy nie powiedziałam mu: „Nie wyjdę”. Na nic nie naciskałam. Stopniowo wynosiłam mu ubrania z szafy, żeby się nie zorientował. Część jest tam nadal, tylko że pochowana w kartonach. To nie był z mojej strony żaden chytry plan: teraz go zmienię, zrobię z niego wreszcie normalnego faceta. Gdybym chciała go „wypacykować”, zrobiłabym to już na ślub. Przyznam szczerze, że jeszcze do niedawna nie wyobrażałam go sobie w ciemnych, krótkich włosach. Sondowałam wpierw, co ludzie o tym sądzą. Jego nowy wizerunek powstał spontanicznie przy sesji zdjęciowej do okładki płyty „La Revolucion”. Kiedy przyjechał fryzjer i zaczął pracować, patrzyłam nawet trochę przerażona: Boże, czy on będzie dobrze wyglądać?


Cały wywiad z Michałem Wiśniewskim i Dominiką Tajner-Wiśniewską znajdziecie w nowej "Vivie!". Już w sprzedaży.

Zobacz: Żona Wiśniewskiego nie lubi Mandaryny? Skomentowała jej zarzutyMichał Wiśniewski z żoną i dziećmi w cyrku:

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.