Biuro Reklamy

Uroda Życia, Viva, Viva.pl

ul. Wiejska 19, 00-480 Warszawa

 

Małgorzata Golba

Dyrektor Biura Reklamy

e-mail: malgorzata.golba@edipresse.pl

22 584 23 11, 607 571 505

 

Roma Latawiec

Zastępca Dyrektora Biur Reklamy

e-mail: roma.latawiec@edipresse.pl

tel.: 22 584 23 12, 609 106 548

 

Monika Klimiuk

Multimedia Account Manager

e-mail: monika.klimiuk@edipresse.pl

tel.: 22 584 22 90, 693 532 150

 

Dagmara Zawistowska

Multimedia Account Manager

e-mail: dagmara.zawistowska@edipresse.pl

tel.: 22 584 23 15, 697 072 534

 

Joanna Sawa

Multimedia Account Manager

e-mail: joanna.sawa@edipresse.pl

tel.: 22 584 24 00, 693 297 338

 

Katarzyna Kowalewska

Multimedia Account Manager

e-mail: katarzyna.kowalewska@edipresse.pl

tel.: 22 584 22 91, 609 984 526

 

Magdalena Łukasiewicz

Multimedia Account Manager

e-mail: magdalena.lukasiewicz@edipresse.pl

tel.: 22 584 23 63, 607 950 986

 

Magdalena Rogulska

Specjalista ds. obsługi biura reklamy

e-mail: magdalena.rogulska@edipresse.pl

tel.: 22 584 23 13

 

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?