Dział Reklamy

VIVA!, Viva.pl

ul. Marynarska 15, 02-674 Warszawa

 

Chief Commercial Officer Michał Helman michal.helman@burdamedia.pl

Sales Director Multimedia Luxury & Lifestyle Małgorzata Gurbała malgorzata.gurbala@burdamedia.pl

 

Zespół: Luxury & People Team Leader Ewelina Dorda ewelina.dorda@burdamedia.pl

Renata Bogusz renata.bogusz@burdamedia.pl

Radosław Grabowski radoslaw.grabowski@burdamedia.pl

Małgorzata Janiszewska malgorzata.janiszewska@burdamedia.pl

Sylwia Klich sylwia.klich@burdamedia.pl

Anna Muczyńska anna.muczynska@burdamedia.pl

Joanna Sawa joanna.sawa@burdamedia.pl

Anna Urbaniak anna.urbaniak@burdamedia.pl

Dagmara Zawistowska dagmara.zawistowska@burdamedia.pl

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.