Dział Reklamy

VIVA!, Viva.pl

ul. Marynarska 15, 02-674 Warszawa

 

Chief Commercial Officer Michał Helman michal.helman@burdamedia.pl

Sales Director Multimedia Luxury & Lifestyle Małgorzata Gurbała malgorzata.gurbala@burdamedia.pl

 

Zespół: Luxury & People Team Leader Ewelina Dorda ewelina.dorda@burdamedia.pl

Renata Bogusz renata.bogusz@burdamedia.pl

Radosław Grabowski radoslaw.grabowski@burdamedia.pl

Małgorzata Janiszewska malgorzata.janiszewska@burdamedia.pl

Sylwia Klich sylwia.klich@burdamedia.pl

Anna Muczyńska anna.muczynska@burdamedia.pl

Joanna Sawa joanna.sawa@burdamedia.pl

Anna Urbaniak anna.urbaniak@burdamedia.pl

Dagmara Zawistowska dagmara.zawistowska@burdamedia.pl

Redakcja poleca

REKLAMA
Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.