VIVA.PL

Burda Media Polska Sp. z o.o.
Marynarska 15

02-674 Warszawa
NIP: 8971411483
E-mail: adm@burdamedia.pl

Telefon: +48 22 360 39 00 (recepcja)

 

Kontakt do Redakcji VIVA! i Viva.pl - online@viva.pl 
 

Kontakt do Biura Reklamy VIVA! i Viva.pl

Chief Commercial Officer Michał Helman michal.helman@burdamedia.pl

Sales Director Multimedia Luxury & Lifestyle Małgorzata Gurbała malgorzata.gurbala@burdamedia.pl

 

Zespół: Luxury & People Team Leader Ewelina Dorda ewelina.dorda@burdamedia.pl

Renata Bogusz renata.bogusz@burdamedia.pl

Radosław Grabowski radoslaw.grabowski@burdamedia.pl

Małgorzata Janiszewska malgorzata.janiszewska@burdamedia.pl

Sylwia Klich sylwia.klich@burdamedia.pl

Anna Muczyńska anna.muczynska@burdamedia.pl

Joanna Sawa joanna.sawa@burdamedia.pl

Anna Urbaniak anna.urbaniak@burdamedia.pl

Dagmara Zawistowska dagmara.zawistowska@burdamedia.pl

 


Kontakt do Biura Promocji VIVA! i Viva.pl oraz Mamo, To Ja i mamotoja.pl

Agnieszka Około-Kułak

Brand Manager

Agnieszka.Okolo-Kulak@burdamedia.pl

Redakcja poleca

REKLAMA
Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.