Zespół VIVA!pl:

Katarzyna Przybyszewska-Ortonowska, redaktor naczelna
 

Agata Zych, wydawca działu lifestyle

agata.zych@edipresse.pl

Konrad Szczęsny, redaktor, wydawca działu people
konrad.szczesny@edipresse.pl

Gabriela Czernecka, redaktor, wydawca działu people
gabriela.czernecka@edipresse.pl

Marta Cieplak, szefowa działu uroda
marta.cieplak@edipresse.pl

Olga Figaszewska, redaktor działu people
olga.figaszewska@edipresse.pl

Rafał Kowalski, redaktor działu people
rafal.kowalski@edipresse.pl

Ksenia Krasko, redaktor działu people
ksenia.krasko@edipresse.pl

Jan Kędziora, redaktor działu people
jkedziora@edipresse.pl

Barbara Łubko, redaktor szefowa działu lifestyle
barbara.lubko@edipresse.pl

Paulina Filipowicz, redaktor działu lifestyle
paulina.filipowicz@edipresse.pl

Aleksandra Frankowska, redaktor działu lifestyle
aleksandra.frankowska@edipresse.pl

Wojciech Klauze, szef działu video, operator i montażysta

Karol Niziołek, operator i montażysta

Stanisław Dziadowiec, operator i montażysta

VIVA!pl w social media:

Facebook: www.facebook.com/MagazynViva
Instagram: www.instagram.com/viva_magazyn/

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!