Zespół VIVA!pl:

Katarzyna Przybyszewska-Ortonowska, redaktor naczelna
 

Agata Zych, wydawca działu lifestyle

agata.zych@edipresse.pl

Konrad Szczęsny, redaktor, wydawca działu people
konrad.szczesny@edipresse.pl

Gabriela Czernecka, redaktor, wydawca działu people
gabriela.czernecka@edipresse.pl

Marta Cieplak, szefowa działu uroda
marta.cieplak@edipresse.pl

Olga Figaszewska, redaktor działu people
olga.figaszewska@edipresse.pl

Rafał Kowalski, redaktor działu people
rafal.kowalski@edipresse.pl

Ksenia Krasko, redaktor działu people
ksenia.krasko@edipresse.pl

Jan Kędziora, redaktor działu people
jkedziora@edipresse.pl

Barbara Łubko, redaktor szefowa działu lifestyle
barbara.lubko@edipresse.pl

Paulina Filipowicz, redaktor działu lifestyle
paulina.filipowicz@edipresse.pl

Aleksandra Frankowska, redaktor działu lifestyle
aleksandra.frankowska@edipresse.pl

Wojciech Klauze, szef działu video, operator i montażysta

Karol Niziołek, operator i montażysta

Stanisław Dziadowiec, operator i montażysta

VIVA!pl w social media:

Facebook: www.facebook.com/MagazynViva
Instagram: www.instagram.com/viva_magazyn/

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?