Zespół VIVA!pl:

Katarzyna Przybyszewska-Ortonowska, redaktor naczelna
 

Agata Zych, wydawca działu lifestyle

agata.zych@edipresse.pl

Konrad Szczęsny, redaktor, wydawca działu people
konrad.szczesny@edipresse.pl

Gabriela Czernecka, redaktor, wydawca działu people
gabriela.czernecka@edipresse.pl

Marta Cieplak, szefowa działu uroda
marta.cieplak@edipresse.pl

Olga Figaszewska, redaktor działu people
olga.figaszewska@edipresse.pl

Rafał Kowalski, redaktor działu people
rafal.kowalski@edipresse.pl

Ksenia Krasko, redaktor działu people
ksenia.krasko@edipresse.pl

Jan Kędziora, redaktor działu people
jkedziora@edipresse.pl

Barbara Łubko, redaktor szefowa działu lifestyle
barbara.lubko@edipresse.pl

Paulina Filipowicz, redaktor działu lifestyle
paulina.filipowicz@edipresse.pl

Aleksandra Frankowska, redaktor działu lifestyle
aleksandra.frankowska@edipresse.pl

Wojciech Klauze, szef działu video, operator i montażysta

Karol Niziołek, operator i montażysta

Stanisław Dziadowiec, operator i montażysta

VIVA!pl w social media:

Facebook: www.facebook.com/MagazynViva
Instagram: www.instagram.com/viva_magazyn/

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.