Zespół VIVA!pl:

Katarzyna Przybyszewska-Ortonowska, redaktor naczelna

Agnieszka Dajbor, zastępczyni redaktor naczelnej
 

Konrad Szczęsny, redaktor, wydawca działu people
konrad.szczesny@burdamedia.pl

Dorota Falkowska, redaktorka, wydawczyni działu people
dorota.falkowska@burdamedia.pl

Rafał Kowalski, redaktor, wydawca działu people
rafal.kowalski@burdamedia.pl

Marta Nawacka, redaktorka, wydawczyni działu people
marta.nawacka@burdamedia.pl

Wojciech Klauze, szef działu video, operator i montażysta
wojciech.klauze@burdamedia.pl

Karol Sowa, redaktor działu people
karol.sowa@burdamedia.pl

Marta Cieplak, szefowa działu uroda
marta.cieplak@burdamedia.pl

Olga Figaszewska, redaktorka działu people
olga.figaszewska@burdamedia.pl

Aleksandra Frankowska, redaktorka działu people i lifestyle
aleksandra.frankowska@burdamedia.pl

Barbara Łubko, redaktorka, szefowa działu lifestyle
barbara.lubko@burdamedia.pl

Marcjanna Maryszewska, redaktorka działu people
marcjanna.maryszewska@burdamedia.pl

Karol Niziołek, operator i montażysta
karol.niziolek@burdamedia.pl

VIVA!pl w social media:

Facebook: www.facebook.com/MagazynViva
Instagram: www.instagram.com/viva_magazyn/

Redakcja poleca

REKLAMA
Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.