Zespół VIVA!pl:

Katarzyna Przybyszewska-Ortonowska, redaktor naczelna
 

Oscar Dąbkowski, wydawca działu lifestyle

oscar.dabkowski@edipresse.pl

Konrad Szczęsny, redaktor, wydawca działu people
konrad.szczesny@edipresse.pl

Gabriela Czernecka, redaktor, wydawca działu people
gabriela.czernecka@edipresse.pl

Wojciech Klauze, szef działu video, operator i montażysta

Damian Brillowski, redaktor działu people
damian.brillowski@edipresse.pl

Marta Cieplak, szefowa działu uroda
marta.cieplak@edipresse.pl

Stanisław Dziadowiec, operator i montażysta

Olga Figaszewska, redaktor działu people
olga.figaszewska@edipresse.pl

Aleksandra Frankowska, redaktor działu lifestyle
aleksandra.frankowska@edipresse.pl

Rafał Kowalski, redaktor działu people
rafal.kowalski@edipresse.pl

Barbara Łubko, redaktor, szefowa działu lifestyle
barbara.lubko@edipresse.pl

Marta Nawacka, redaktor działu people
marta.nawacka@edipresse.pl

Karol Niziołek, operator i montażysta

VIVA!pl w social media:

Facebook: www.facebook.com/MagazynViva
Instagram: www.instagram.com/viva_magazyn/

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.