Zespół VIVA!pl:

Katarzyna Przybyszewska-Ortonowska, redaktor naczelna

Agnieszka Dajbor, zastępczyni redaktor naczelnej
 

Oscar Dąbkowski, wydawca działu lifestyle

oscar.dabkowski@burdamedia.pl

Konrad Szczęsny, redaktor, wydawca działu people
konrad.szczesny@burdamedia.pl

Dorota Falkowska, redaktorka, wydawczyni działu people
dorota.falkowska@burdamedia.pl

Rafał Kowalski, redaktor, wydawca działu people
rafal.kowalski@burdamedia.pl

Marta Nawacka, redaktorka, wydawczyni działu people
marta.nawacka@burdamedia.pl

Wojciech Klauze, szef działu video, operator i montażysta

Damian Brillowski, redaktor działu people
damian.brillowski@burdamedia.pl

Marta Cieplak, szefowa działu uroda
marta.cieplak@burdamedia.pl

Stanisław Dziadowiec, operator i montażysta

Olga Figaszewska, redaktorka działu people
olga.figaszewska@burdamedia.pl

Aleksandra Frankowska, redaktorka działu lifestyle
aleksandra.frankowska@burdamedia.pl

Barbara Łubko, redaktorka, szefowa działu lifestyle
barbara.lubko@burdamedia.pl

Marcjanna Maryszewska, redaktorka działu people
marcjanna.maryszewska@burdamedia.pl

Karol Niziołek, operator i montażysta

VIVA!pl w social media:

Facebook: www.facebook.com/MagazynViva
Instagram: www.instagram.com/viva_magazyn/

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.