Zespół VIVA!pl:

Katarzyna Przybyszewska-Ortonowska, redaktor naczelna

Agnieszka Dajbor, zastępczyni redaktor naczelnej
 

Konrad Szczęsny, redaktor, wydawca działu people
konrad.szczesny@burdamedia.pl

Dorota Falkowska, redaktorka, wydawczyni działu people
dorota.falkowska@burdamedia.pl

Rafał Kowalski, redaktor, wydawca działu people
rafal.kowalski@burdamedia.pl

Marta Nawacka, redaktorka, wydawczyni działu people
marta.nawacka@burdamedia.pl

Wojciech Klauze, szef działu video, operator i montażysta
wojciech.klauze@burdamedia.pl

Karol Sowa, redaktor działu people
karol.sowa@burdamedia.pl

Marta Cieplak, szefowa działu uroda
marta.cieplak@burdamedia.pl

Olga Figaszewska, redaktorka działu people
olga.figaszewska@burdamedia.pl

Aleksandra Frankowska, redaktorka działu people i lifestyle
aleksandra.frankowska@burdamedia.pl

Barbara Łubko, redaktorka, szefowa działu lifestyle
barbara.lubko@burdamedia.pl

Marcjanna Maryszewska, redaktorka działu people
marcjanna.maryszewska@burdamedia.pl

Karol Niziołek, operator i montażysta
karol.niziolek@burdamedia.pl

VIVA!pl w social media:

Facebook: www.facebook.com/MagazynViva
Instagram: www.instagram.com/viva_magazyn/

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.