Jaki afrodyzjak jest najlepszy?

VIVA! 26 września 2018 20:28

Magda Gessler doskonale wie, co ugotować, aby trafić do czyjegoś serca. Ikona polskiej kuchni, która od lat prowadzi Kuchenne rewolucje, a także Master Chefa w ubiegłym roku dostała kolejny program, mianowicie Sexy Kitchen.  Restauratorka dzieli się w nim swoimi przepisami, a także radzi widzom, jak zrobić wrażenie za pomocą jedzenia. A tu naukowcy nie mają wątpliwości, że to co kładziemy na talerzu wpływa na forę w łóżku! 

Magda Gessler o seksie i jedzeniu 

A jakie są najlepsze afrodyzjaki według Magdy Gessler? Na to pytanie restauratorka odpowiedziała portalowi PrzeAmbitni. „To zależy od tego kim jesteś. Są osoby gdzie afrodyzjaki działają, a są osoby gdzie ta wrażliwość nie istnieje. Trzeba wiedzieć z kim do gości. Czyli jeżeli masz osobę bardzo wrażliwową i ty też jesteś wrażliwy, to będę namawiać cię do owoców morza”, powiedziała Magda Gessler. Dodała, że ostatnio jadła najdziwniejszy owoc morza, który wygląda jak „pokrzywa morska”. Jedzenie smakowało, jak pianka morska, co było obłędne i „bardzo seksi”. 

Do afrodyzjaków zaliczane są m.in. ostrygi, krewetki, imbir, arbuz czy brzoskwinia. Zgadzacie się z Magdą, że wszystko zależy od tego kim jesteśmy?  

1/5
Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
1/5

Magda Gessler prowadzi m.in. Kuchenne Rewolucje, Master Chefa i Sexy Kitchen 

2/5
Magda Gessler, VIVA!
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
2/5

Restauratorka nie boi się krytykować innych kucharzy i używać wulgarnych słów 

3/5
Magda Gessler
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
3/5

Widzowie kochają jej szczerość, a także jedzenie, które można potem zjeść w odmienionych przez Magdę restauracjach lub w jej lokalach 

4/5
VIVA! grudzień 2017
Copyright @Mateusz Stankiewicz/ AF PHOTO
4/5

Zdaniem Gessler każdy z nas inaczej reaguje na afrodyzjaki 

5/5
Magda Gessler, VIVA! 2010
Copyright @Iza Grzybowska
5/5

„Jeżeli masz osobę bardzo wrażliwową i ty też jesteś wrażliwy, to będę namawiać cię do owoców morza”, mówi Magda Gessler. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.