Apartament Maffashion wnętrza
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Maffashion pokazała wnętrza luksusowego apartamentu!

Penthouse na Wilanowie ma 164 m2!

Redakcja VIVA! 10 lutego 2021 14:27
Apartament Maffashion wnętrza
Fot. Instagram

Maffashion jest w trakcie budowy domu, w którym zamieszka z Sebastianem Fabijańskim i synem Bastianem. Modowa blogerka pokazała w sieci zdjęcia luksusowego apartamentu na Wilanowie, w którym jeszcze mieszka – okazuje się, że jest on już na sprzedaż. Ma on aż 164 m2!

Maffashion wyprowadza się do domu

W zeszłym roku Julia Kuczyńska po raz pierwszy została mamą. Od tego czasu w jej życiu wiele się zmieniło. Wraz z powiększeniem się rodziny, blogerka postanowiła wyprowadzić się wraz z narzeczonym do domu, który buduje pod Warszawą. Z tego względu jej nowoczesny apartament wystawiony został na sprzedaż, a przestrzeń, którą tam zaaranżowała jest naprawdę niesamowita.

Jak mieszka Maffashion?

Obecnie para mieszka jeszcze w penthousie Julii na warszawskim Wilanowie. Na ścianach można zauważyć obrazy, które namalował sam Fabijański. Styl wnętrz jest bardzo nowoczesny, aczkolwiek minimalistyczny. Dominują jasne kolory, takie jak biele, szarości i beże.

Bez wątpienia salon robi ogromne wrażenie. Duża kanapa dla gości oraz drewniany stolik sprawiają, że wnętrze jest bardzo przytulne i eleganckie. W łazience zaś króluje marmur oraz ozdobne kamienie. Do mieszkania przynależy również ogromny teras, z którego rozpościera się widok na całą Warszawę, a także prywatne jacuzzi. Mieszkanie blogerki warte jest około 3 milionów złotych. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?