Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron, 10. urodziny Domu handlowego Vitkac, Warszawa, 25.11.2021 rok
Fot. Mateusz Jagielski/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Sandra Kubicka o początku związku z Baronem. Tak się poznali

Modelka zdradziła intymne szczegóły relacji

Damian Brillowski 18 grudnia 2021 16:00
Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron, 10. urodziny Domu handlowego Vitkac, Warszawa, 25.11.2021 rok
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Gdy wyszło na jaw, że modelka Sandra Kubicka spotyka się z gitarzystą zespołu "Afromental" Aleksandrem Milwiwem-Baronem wielu fanów pary doznało lekkiego szoku. W mediach już od dłuższego czasu spekulowano o domniemanej relacji między modelką a jurorem "The Voice of Poland". Jednak nikt z tej dwójki nie chciał oficjalnie potwierdzić, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Gdy w końcu prawda wyszła na jaw, zakochani postanowili nie ukrywać się dłużej ze swoimi uczuciami. Po dwóch miesiącach medialnego związku Sandra Kubicka ujawniła, w jaki sposób poznała się z Baronem. Zdradziła też czy mogłaby być z mężczyzną i czekać z seksem aż do ślubu? 

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron: historia związku 

Związek Sandry KubickiejAleksandra Milwiwa-Barona od początku wzbudza sporo emocji. Jednak zakochani są pewni swoich uczuć, dlatego każdą wolną chwilę spędzają razem. Fani mogą na bieżąco śledzić co dzieje się u zakochanej pary, gdyż Sandra wszystkie ważne dla niej momenty uwiecznia na swoim Instagramie. Niedawno modelka świętowała 38. urodziny ukochanego. Z tej okazji zamieściła na swoim profilu wzruszające życzenia urodzinowe.

"Dziś ma urodziny mężczyzna przy którym czuje ze rozkwitam. 🤍✨ Historia naszej miłości jest jak z filmu i zostawimy ją dla siebie ale jedno mogę Wam zdradzić - moc przyciągania jest prawdziwa. Wybraliśmy siebie. 🤍 Zaczeło sie od kolega i koleżanka kilka lat temu a teraz nie wyobrażam sobie mojego poranka bez niego. Poranki z nim i naszymi futrzakami kocham najbardziej. Kochanie, jesteś moim ulubionym człowiekiem, przyjacielem, partnerem i wsparciem. Codziennie odkrywam przy Tobie nowe strony samej siebie których nie znałam. Wyciągasz ze mnie co najlepsze. Ja za to codziennie patrzę na Ciebie z ogromnym podziwem. Masz największe, najcieplejsze i najwrażliwsze serce nawet gdy ktoś rzuca piach w Twoja strone. Masz mnóstwo empatii. Dla innych jesteś Baronem z telewizji i sceny Afromental, dla mnie jesteś Alkiem który pokazuje mi co jest tak naprawdę ważne w życiu. Resztę życzeń juz usłyszałeś. Ty wiesz co Ci życzę 💖✨ Kocham najpiękniej jak potrafię. Jestem ogromna szczęściara ze mogę iść przez życie obok Ciebie. A teraz wstawaj bo niespodzianek ciąg dalszy!!!", napisała Sandra Kubicka. 

Czytaj także: Sandra Kubicka podzieliła się z fanami romantycznym kadrem z ukochanym

Historia poznania Sandry Kubickiej i Barona

Ostatnio modelka zorganizowała na swoim profilu na Instagramie zabawę dla fanów, którzy mieli możliwość zadać jej dowolne pytanie. Jeden z obserwujących zapytał, jak para się poznała. I tak ponad dwóch miesiącach bycia razem modelka w końcu opowiedziała, jak doszło do poznania między ukochanymi. Okazuje się, że celebryci znali się już 4 lata temu. 

„Cztery lata temu poszliśmy na drinka jako znajomi. Potem wysyłaliśmy sobie gołębie z listami, bo uciekłam z powrotem do Miami. Tylko przez Ocean Atlantycki ciężko im było dolecieć - huragany na Florydzie i te sprawy - wiecie. Na szczęście dotarły w tym roku.Nie no, żarty na bok - znaliśmy się oczywiście. Na pewno przeszliśmy sobie przez myśl nie raz, ale nie patrzyliśmy na siebie w ten sposób, pod kątem związku i miłości. Nie byliśmy na siebie gotowi. Teraz jest czas na nas. Przyciągnęliśmy siebie myślami. Pamiętam, jak powiedziałam do Harry'ego coś o Alku, tak po prostu, że jest megaprzystojnym ciachem i wydaje się ciepłą osobą. Kilka dni później na niego wpadłam i już nie puściłam. Nic się nie dzieje bez przyczyny”, napisała w relacji na Instastory.

Drugi internauta było nieco odważniejszy i zadał modelce następujące pytanie: „Mogłabyś być w związku i czekać z seksem aż do ślubu?”.

Odpowiedź Sandry była równie odważna co pytanie fana. „Eeeee nie. A co, jakby potem było turbo MAŁE rozczarowanie. Oczywiście kto co tam lubi, ale ja nie jestem z tych”, odpowiedziała stanowczo modelka.

26-latka odpowiedziała też na pytanie, czy woli starszych od siebie mężczyzn i czy spora różnica wieku w związku ma znaczenie. „Czas kiedy czułam ogromną przepaść między emocjonalną i rozwoju to był czas gdy byłam z chłopakiem w moim wieku… Więc tak wole starszego Alka”, stwierdziła. 

Innym razem napisała: „Jesteśmy silni osobno. Razem niezniszczalni. Dlatego nic nas nie tyka”. 

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć parze wszystkiego najlepszego.  

Czytaj także: Sandra Kubicka: „Bardzo mi przykro, kiedy czytam, że jest babiarzem”

Sandra Kubicka
Fot. instagram_ @sandrakubicka

Sandra Kubicka
Fot. instagram_ @sandrakubicka

Sandra Kubicka
Fot. instagram_ @sandrakubicka

Sandra Kubicka
Fot. instagram_ @sandrakubicka

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.