Baseny gwiazd - basen Reese Witherspoon
Fot. Instagram: @reesewitherspoon
domy gwiazd

Relaks nad basenem? Zobaczcie miejsca relaksu gwiazd!

Tak odosczywają Reese Witherspoon, Gwyneth Paltrow i…

Redakcja VIVA! 24 lipca 2021 16:30
Baseny gwiazd - basen Reese Witherspoon
Fot. Instagram: @reesewitherspoon

Gdy za oknem upały, marzymy tylko o tym, by zanurzyć się w morzu lub jeziorze. Doskonałym rozwiązaniem są także przydomowe baseny. Jeśli chcesz się zainspirować albo chociaż pomarzyć o podobnym, zobacz jak wyglądają baseny sław Hollywood.

American dream - basen Reese Witherspoon

Aktorka i producentka hitowych seriali Reese Witherspoon na terenie swojej posiadłości w Pacific Palisades w Kalifornii ma duży basen, który otoczony jest sporym trawnikiem. Dom i ogród utrzymane są w typowo amerykańskim stylu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mood all summer ☀️ (@frenchiequilla)

Post udostępniony przez Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)

Relaks na świeżym powietrzu w wydaniu Gwyneth Paltrow

W domu Gwyneth Paltrow znajduje się odkryty basen wraz ze zjeżdżalnią, którą na pewno uwielbiają jej dzieci. Basen otoczony jest leżakami - w sam raz na relaks pod gołym niebem. Na terenie ogrodu znajduje się też huśtawka!

Baseny gwiazd
Fot. Instagram: @gwynethpaltrow

Cristiano Ronaldo - basen z widokiem

Piłkarz ma basen usytuowany na dachu jego domu na Maderze, gdzie izoluje się z Georginą Rodriguez i czwórką dzieci. Widok na morze gwarantowany.

Baseny gwiazd
Fot. Instagram: @Cristiano

Kourtney Kardashian - zabawy nad basenem

Basen w domu Kourtney Kardashian w Kalifornii jest piękny i znajduje się na końcu ogrodu. projektując tę przestrzeń, Kourtney zależało, żeby była przyjazna dzieciom. Leżaki ustawione są po jednej stronie, a trawnik po drugiej jest idealnym miejscem do zabaw dla maluchów.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

happy birthday party day sweet girl 🦄

Post udostępniony przez Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.