Baseny gwiazd - basen Reese Witherspoon
Fot. Instagram: @reesewitherspoon
domy gwiazd

Relaks nad basenem? W czasie kwarantanny gwiazdy wybierają domowe spa…

Zobacz niesamowite baseny Reese Witherspoon, Gwyneth Paltrow i…

Redakcja VIVA! 18 kwietnia 2020 16:30
Baseny gwiazd - basen Reese Witherspoon
Fot. Instagram: @reesewitherspoon

Kto z nas nie chciałby teraz znaleźć się nad basenem w kalifornijskiej willi… Gwiazdy, które izolację, spowodowaną zagrożeniem koronawirusem spędzają w swoich wspaniałych rezydencjach, mogą sobie na to pozwolić. Jak wyglądają ich baseny? Postanowiliśmy to sprawdzić.

American dream - basen Reese Witherspoon

Aktorka i producentka hitowych seriali Reese Witherspoon na terenie swojej posiadłości w Pacific Palisades w Kalifornii ma duży basen, który otoczony jest sporym trawnikiem. Dom i ogród utrzymane są w typowo amerykańskim stylu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mood all summer ☀️ (@frenchiequilla)

Post udostępniony przez Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)

Relaks na świeżym powietrzu w wydaniu Gwyneth Paltrow

W domu Gwyneth Paltrow znajduje się odkryty basen wraz ze zjeżdżalnią, którą na pewno uwielbiają jej dzieci. Basen otoczony jest leżakami - w sam raz na relaks pod gołym niebem. Na terneie ogrodu znajduje się też huśtawka!

Baseny gwiazd
Fot. Instagram: @gwynethpaltrow

Nowoczesny basen Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez spędzają izolację w swojej rezydencji w Miami, w której znajduje się basen otoczony żywopłotem. Dzieci Lopez i Rodrigueza uwielbiają spędzać czas, bawiąc się na dworze.

Cristiano Ronaldo - basen z widokiem

Piłkarz ma basen usytuowany na dachu jego domu na Maderze, gdzie izoluje się z Georginą Rodriguez i czwórką dzieci. Widok na morze gwarantowany.

Baseny gwiazd
Fot. Instagram: @Cristiano

Kourtney Kardashian - zabawy nad basenem

Basen w domu Kourtney Kardashian w Kalifornii jest piękny i znajduje się na końcu ogrodu. projektując tę przestrzeń, Kourtney zależało, żeby była przyjazna dzieciom. Leżaki ustawione są po jednej stronie, a trawnik po drugiej jest idealnym miejscem do zabaw dla maluchów.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

happy birthday party day sweet girl 🦄

Post udostępniony przez Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?