Baseny gwiazd - basen Reese Witherspoon
Fot. Instagram: @reesewitherspoon
domy gwiazd

Relaks nad basenem? Zobaczcie miejsca relaksu gwiazd!

Tak odosczywają Reese Witherspoon, Gwyneth Paltrow i…

Redakcja VIVA! 24 lipca 2021 16:30
Baseny gwiazd - basen Reese Witherspoon
Fot. Instagram: @reesewitherspoon

Gdy za oknem upały, marzymy tylko o tym, by zanurzyć się w morzu lub jeziorze. Doskonałym rozwiązaniem są także przydomowe baseny. Jeśli chcesz się zainspirować albo chociaż pomarzyć o podobnym, zobacz jak wyglądają baseny sław Hollywood.

American dream - basen Reese Witherspoon

Aktorka i producentka hitowych seriali Reese Witherspoon na terenie swojej posiadłości w Pacific Palisades w Kalifornii ma duży basen, który otoczony jest sporym trawnikiem. Dom i ogród utrzymane są w typowo amerykańskim stylu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mood all summer ☀️ (@frenchiequilla)

Post udostępniony przez Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)

Relaks na świeżym powietrzu w wydaniu Gwyneth Paltrow

W domu Gwyneth Paltrow znajduje się odkryty basen wraz ze zjeżdżalnią, którą na pewno uwielbiają jej dzieci. Basen otoczony jest leżakami - w sam raz na relaks pod gołym niebem. Na terenie ogrodu znajduje się też huśtawka!

Baseny gwiazd
Fot. Instagram: @gwynethpaltrow

Cristiano Ronaldo - basen z widokiem

Piłkarz ma basen usytuowany na dachu jego domu na Maderze, gdzie izoluje się z Georginą Rodriguez i czwórką dzieci. Widok na morze gwarantowany.

Baseny gwiazd
Fot. Instagram: @Cristiano

Kourtney Kardashian - zabawy nad basenem

Basen w domu Kourtney Kardashian w Kalifornii jest piękny i znajduje się na końcu ogrodu. projektując tę przestrzeń, Kourtney zależało, żeby była przyjazna dzieciom. Leżaki ustawione są po jednej stronie, a trawnik po drugiej jest idealnym miejscem do zabaw dla maluchów.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

happy birthday party day sweet girl 🦄

Post udostępniony przez Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?