Dakota Johnson, Jamie Dornan, 50 twarzy Greya
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Pięćdziesiąt Twarzy Greya: znamy datę premiery Freed, ostatniej części erotyku!

Kiedy Freed ukaże się w Polsce?

Aleksandra Frankowska 22 kwietnia 2021 14:27
Dakota Johnson, Jamie Dornan, 50 twarzy Greya
Fot. Instagram

Dobra wiadomość dla fanów serii powieści Pięćdziesiąt twarzy Greya – autorka bestselleru E.L. James napisała ostatnią już część przygód Christiana i Anastasi o nazwie Freed. W tłumaczeniu z języka angielskiego oznacza to Wyzwolony, a według najnowszych informacji, tym razem w życiu głównych bohaterów pojawi się dawno niewidziany mężczyzna, żądny zemsty. Kiedy pierwsza część serii ukazała się na rynku, a do tego doszły jeszcze ekranizacje, świat oszalał na punkcie niesamowitego erotyku. Czy najnowsza część również będzie tak popularna jak pozostałe? Biorąc pod uwagę fakt, że została napisana całkowicie z perspektywy Christiana Greya, ma szansę zostać nawet tą najlepszą częścią… jak będzie w rzeczywistości? Znamy datę premiery w Polsce!

Czytaj również: Nowe oblicze Greya już w kinach, a my przypominamy najgorętsze sceny z pierwszej części...

Znamy datę premiery „Freed” – najnowszej części „Pięćdziesięciu twarzy Greya”

Kolejna część kultowej sagi powieści autorstwa E.L. James trafi do księgarni 1 czerwca. Co ciekawe, to data premiery książki zarówno zagranicą, jak i w Polsce! To niesamowita wiadomość dla fanów powieści, którzy od lat czekają na kontynuację losów Anastasii Steel i Christiana Greya. Tym razem należy przygotować się na jeszcze ostrzejszy język i wybujałą wyobraźnię, bowiem cała historia została opowiedziana z perspektywy Christiana Greya. Zgodnie z dostępnymi informacjami, główną częścią najnowszej fabuły będzie powrót Jacka Hyde’a, byłego szefa Any, który postanowi pokrzyżować plany życiowe zakochanych. Jaki będzie finał tej historii?

Zobacz też: Wycięto je, bo były... za ostre! Oto niepublikowane sceny z filmu Ciemniejsza strona Greya

Wydane do tej pory części sprzedane zostały w milionach egzemplarzy w latach 2010-2019. Według rankingów, Pięćdziesiąt twarzy Greya było najchętniej kupowaną książką za oceanem w tym okresie. Dodatkowo ekranizacja powieści przyczyniła się do jeszcze większej jej popularności na całym świecie, a w role główne wcielili się znamienici amerykańscy aktorzy – Jamie Dornan oraz Dakota Johnson, pasierbica Antonio Banderasa. 

Nowe oblicze Greya, 50 twarzy Greya
Fot. Materiały prasowe

Ciemniejsza strona Greya, 50 twarzy Greya
Fot. East News

Ciemniejsza strona Greya, 50 twarzy Greya
Fot. East News
Ciemniejsza strona Greya, 50 twarzy Greya
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…