Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
o tym się mówi

Marina i Wojtek Szczęsny wyprawili urodzinową imprezę dla synka!

„Najcudowniejsze lata naszego życia”, zdradziła Łuczenko!

Redakcja VIVA! 1 lipca 2021 16:30
Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny od trzech lat są rodzicami Liama. Para doskonale spełnia się w roli rodziców, a na profilu Mariny na Instagramie często możemy oglądać urocze zdjęcia mamy z synkiem. Trzecie urodziny chłopca udało się Marinie i Wojtkowi spędzić w pięknych okolicznościach przyrody podczas urlopu na greckiej wyspie Mykonos.

Zobacz także: Marina i Wojciech Szczęsny pokazali wnętrza swojego apartamentu we Włoszech!

Marina i Wojtek Szczęsny świętują trzecie urodziny Liama!

Liam urodziny obchodzi 30 czerwca. Z racji braku awansu Polski do kolejnych rozgrywek podczas Euro 2020 Wojciech Szczęsny mógł ten wyjątkowy dzień świętować z rodziną. Marina z mężem i synkim udali się na Mykonos, gdzie zorganizowali małe przyjęcie dla syna. Marina podzieliła się z fanami filmem i zdjęciem z tego wydarzenia na swoim profilu na Instagramie w Instastories. W opisie do zdjęcia dumna mama napisała:

Nasz syn Liam kończy dziś trzy lata. Najcudowniejsze trzy lata naszego życia @wojciech.szczesny1. Dziękujemy, że wybrałeś nas na swoich rodziców #myfamily #family #semprefamiglia - napisała szczęśliwa.

Na imprezie nie zabrakło oczywiście balonów, które na pewno sprawiły wielką radość chłopcu. Zabawnym elementem był tort urodzinowy w kształcie piłki nożnej! Nic dziwnego, w końcu tata Liama jest sławnym bramkarzem. Przyjęcie urodzinowe  było naprawdę skromne, ale najważniejsze, że rodzina spędziła ten czas w komplecie.

Marina swietuje urodziny synka
Fot. Instagram: @marina_official

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.