Izabela Janachowska, Viva! 16/2019
Fot. Marta Wojtal
o tym się mówi

Izabela Janachowska zorganizowała urodziny synka! Co to była za impreza!

Jaki temat przewodni gwiazda wybrała na przyjęcie?

Redakcja VIVA! 16 maja 2021 17:30
Izabela Janachowska, Viva! 16/2019
Fot. Marta Wojtal

Izabela Janachowska to jedna z najbardziej znanych polskich gwiazd. Janachowska jest szczęśliwą mamą i spełnioną bizneswoman. Razem z mężem, Krzysztofem Jabłońskim w maju 2019 roku powitali na świecie synka, Christophera. Eksperta ślubna i była tancerka nie ukrywa, że macierzyństwie odmieniło jej spojrzenie na życie. Chłopczyk jest oczkiem w głowie rodziców i robią wszystko, żeby miał piękne i szczęśliwe dzieciństwo. Christopher właśnie skończył dwa latka i Izabela razem z mężem wyprawili mu piękną imprezę! Jaki był temat przewodni spotkania?

Zobacz także: Izabela Janachowska miała stalkera. Musiała zgłosić sprawę na policję

Izabela Janachowska urządziła synowi imprezę urodzinową

Janachowska jest dumną mamą, a na swoim profilu na Instagramie chętnie publikuje zdjęcia synka. Z okazji jego urodzin opublikowała uroczy post, który opatrzyłam wzruszającym komentarzem: „Pewnie jak każda mama uważam, że to właśnie MÓJ SYNEK jest najcudowniejszy, najładniejszy i najmądrzejszy, ogólnie najwspanialszy! A najlepsze w tym wszystkim jest to, że wszystkie mamy rację!!! Chrisek zmienił moje życie o 180 stopni dokładnie dwa lata temu - dzięki niemu odkryłam uczucia i emocje, których nie znałam i nie przypuszczałam, że poznam”, napisała kilka dni temu, w urodziny Christophera.

Oczywiście świętowanie drugich urodzin chłopca nie mogło się obyć bez imprezy urodzinowej. Motywem przewodnim była słynna bajka Pszczółka Maja. Chłopczyk zdmuchnął świece na wielkim torcie z pszczółką, a wszystkie dekoracje również nawiązywały do postaci z bajki. Na przyjęciu nie zabrakło pysznych łakoci, a całą imprezę obsługiwał sztab specjalistów. Małemu Christopherowi życzymy Sto Lat!

Izabela Janachowska wyprawila urodziny synkowi jak wylgadala impreza
Fot. Instagram: @izabelajanachowska

Izabela Janachowska wyprawila urodziny synkowi
Fot. Instagram: @izabelajanachowska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?