NOWY NUMER

TYLKO U NAS Zobacz kulisy sesji okładkowej Jarosława Bieniuka z dziećmi. EKSKLUZYWNE VIDEO

Sabina Zięba 16 maja 2017 20:15

Już 18 maja w najnowszym numerze VIVY!, zaprezentujemy sesję zdjęciową Jarosława Bieniuka z dziećmi, która odbyła się na początku miesiąca. Wykonano ją na podobieństwo tej sprzed 5 lat z Anną Przybylską na okładce. Te same ujęcia dokładnie w tych samych miejscach. Tego dnia chodziło o dobre wspomnienia i pozytywną energię, mimo zbliżającego się Dnia Matki. W trakcie realizacji materiału dowiedzieliśmy się, że są to dzieci grzeczne, dobrze wychowane, uśmiechnięte, z pasjami. Szymon gra w piłkę i ma same piątki, Jaś trenuje judo, a Oliwka chce zostać modelką i wytrwale pozowała Zuzie Krajewskiej. Razem z nimi odbywamy sentymentalną podróż i pokazujemy ich przez pryzmat Sopotu, morza i Gdyni.  To jedna z tych sesji, których się nie zapomina.

Przeczytaj też: Jarosław Bieniuk z dziećmi i nową partnerką na wspólnym zdjęciu! Internauci nie kryją zachwytu i zwracają uwagę na...

Polecamy też: Poruszające słowa Jarosława Bieniuka o Ani Przybylskiej: „Straciłem całe swoje życie”

W najnowszym numerze również wywiad z Edytą Zając-Rzeźniczak, która opowiada nam, jak pracuje na swoje nazwisko i wspomina udział w programie "Agent - Gwiazdy" oraz "Od miłości do ambicji", czyli o miłości Emmanuela Macrona i jego żony, a także "W-Arte!", czyli najnowszy projekt Romy Gąsiorowskiej.

Jarosław Bieniuk, Jarosław Bieniuk z dziećmi, VIVA! maj 2017, VIVA! 10/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Chris Pratt zachwyca w kolejnej części Jurassic World!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdą VIVY! jest Karolina Szostak. Zobacz, co jeszcze w nowym numerze!