Karolina Pisarek na okładce magazynu VIVA! MODA jesień 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz
VIVA! MODA

Już w sprzedaży nowy numer magazynu VIVA! MODA!

Zobaczcie, co w nim znajdziecie!

Marcin Brzeziński 2 września 2019 18:29
Karolina Pisarek na okładce magazynu VIVA! MODA jesień 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz

Już 3 września w sprzedaży pojawi się nowy numer magazynu VIVA! MODA! Na jego okładce wystąpi Karolina Pisarek. Ta polska modelka nie wygrała wprawdzie Top Model, ale zrobiła wielką karierę. Pracuje na całym świecie, a ostatnio uznano ją za jedną ze 100 najpiękniejszych twarzy roku 2019. Jak wyglądała jej droga do sukcesu? I co jeszcze chce osiągnąć w modelingu?
W najnowszym numerze zobaczymy też garderobę Miss Świata Anety Kręglickiej i zwiedzimy warszawski apartament właścicielki butiku Lui Store Luizy Kubis.

Co jeszcze w nowym numerze VIVA ! MODA jesień 2019?

Opowiemy również tragiczną historię Sharon Tate, która mogła być wielką gwiazdą jak Marilyn Monroe albo Audrey Hepburn, ale los, a raczej Charles Manson zdecydował inaczej. Staramy się też wyjaśnić, na czym polega fenomen kultowej polskiej projektantki Barbary Hoff, której pierwszą wystawę można jeszcze zobaczyć w Muzeum Miasta Gdyni. Pokażemy także kolekcję dziesięciu projektantów - studentów i absolwentów polskich uczelni artystycznych. Za chwilę to oni będą decydować o tym, jak wyglądać będzie polska moda.
To nie wszystko! W najnowszym numerze zabierzemy was w podróż do Moskwy - nowej stolicy mody. Poznacie również najświeższe trendy ze światowych wybiegów i najgorętsze tendencji w makijażu.

VIVA! MODA już 3 września w kioskach! Zapraszamy do lektury!

Karolina Pisarek na okładce magazynu VIVA! MODA jesień 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Odkrywamy zaskakującą szafę Małgosi Kożuchowskiej
Supermodelka Anna Jagodzińska i jej szaleństwa