Karolina Pisarek na okładce magazynu VIVA! MODA jesień 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz
VIVA! MODA

Już w sprzedaży nowy numer magazynu VIVA! MODA!

Zobaczcie, co w nim znajdziecie!

Marcin Brzeziński 2 września 2019 18:29
Karolina Pisarek na okładce magazynu VIVA! MODA jesień 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz

Już 3 września w sprzedaży pojawi się nowy numer magazynu VIVA! MODA! Na jego okładce wystąpi Karolina Pisarek. Ta polska modelka nie wygrała wprawdzie Top Model, ale zrobiła wielką karierę. Pracuje na całym świecie, a ostatnio uznano ją za jedną ze 100 najpiękniejszych twarzy roku 2019. Jak wyglądała jej droga do sukcesu? I co jeszcze chce osiągnąć w modelingu?
W najnowszym numerze zobaczymy też garderobę Miss Świata Anety Kręglickiej i zwiedzimy warszawski apartament właścicielki butiku Lui Store Luizy Kubis.

Co jeszcze w nowym numerze VIVA ! MODA jesień 2019?

Opowiemy również tragiczną historię Sharon Tate, która mogła być wielką gwiazdą jak Marilyn Monroe albo Audrey Hepburn, ale los, a raczej Charles Manson zdecydował inaczej. Staramy się też wyjaśnić, na czym polega fenomen kultowej polskiej projektantki Barbary Hoff, której pierwszą wystawę można jeszcze zobaczyć w Muzeum Miasta Gdyni. Pokażemy także kolekcję dziesięciu projektantów - studentów i absolwentów polskich uczelni artystycznych. Za chwilę to oni będą decydować o tym, jak wyglądać będzie polska moda.
To nie wszystko! W najnowszym numerze zabierzemy was w podróż do Moskwy - nowej stolicy mody. Poznacie również najświeższe trendy ze światowych wybiegów i najgorętsze tendencji w makijażu.

VIVA! MODA już 3 września w kioskach! Zapraszamy do lektury!

Karolina Pisarek na okładce magazynu VIVA! MODA jesień 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz

Wideo

Oscary 2022: oto 5 filmów nominowanych za kostiumy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Odkrywamy zaskakującą szafę Małgosi Kożuchowskiej
Supermodelka Anna Jagodzińska i jej szaleństwa