ZE ŚWIATA MODY

Najpiękniejsze czerwone sukienki gwiazd. Zainspiruj się na Boże Narodzenie 2022!

Masz już swoją ulubioną kreację na święta?

Paulina Filipowicz 15 grudnia 2022 16:29

Czerwone sukienki od zawsze wywoływały zachwyty i emocje. Odgrywały znaczącą rolę w filmie, kulturze i sztuce. Kolor ten uchodzi za niezwykle odważny, a osobom które go noszą, przypisuje się cechy dominujące lub uwodzicielskie. Połączenie kojarzącej się z energią i miłością czerwieni z pełną wdzięku sukienką to sprawdzona recepta na spektakularną stylizację wielu kobiet. Kreacje te pokochały też gwiazdy, które na czerwonym dywanie uwielbiają pojawiać się dopasowanych kolorystycznie do tła stylizacjach.

Gwiazdy w czerwonych sukienkach

W historii najważniejszych gal i rozdań nagród nie było najprawdopodobniej takiego wydarzenia, na którym zabrakłoby czerwonych kreacji. Mimo to, suknie w tym odcieniu nigdy się nie nudzą, a wręcz przeciwnie - za każdym razem zaskakują. Szczególnie teraz, kiedy nastrój Bożego Narodzenia 2022 wkracza do naszych domów, chcemy przypomnieć sobie najwspanialsze kreacje zatopione w tej szlachetnej barwie.

Niezależnie od tego, jak spędzisz Boże Narodzenie 2022, czerwień to idealny kolor na grudzień. Zainspiruj się stylizacjami w naszym wideo i przygotuj się na święta jak nigdy wcześniej. Czerwień to idealny kolor zarówno na spotkania z rodziną, jak i tzw. wigilie i śledziki służbowe. Dzięki temu kolorowi lepiej święta poczujesz nie tylko Ty, lecz także Twoi najbliżsi. Inspiruj się do woli!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…