ZE ŚWIATA MODY

Najpiękniejsze czerwone sukienki gwiazd. Zainspiruj się na Boże Narodzenie 2021!

Masz już swoją ulubioną kreację na święta?

Paulina Filipowicz 15 grudnia 2021 16:29

Czerwone sukienki od zawsze wywoływały zachwyty i emocje. Odgrywały znaczącą rolę w filmie, kulturze i sztuce. Kolor ten uchodzi za niezwykle odważny, a osobom które go noszą, przypisuje się cechy dominujące lub uwodzicielskie. Połączenie kojarzącej się z energią i miłością czerwieni z pełną wdzięku sukienką to sprawdzona recepta na spektakularną stylizację wielu kobiet. Kreacje te pokochały też gwiazdy, które na czerwonym dywanie uwielbiają pojawiać się dopasowanych kolorystycznie do tła stylizacjach.

ZOBACZ WIĘCEJ: Edyta Pazura pokazała, jak dekoruje dom na Boże Narodzenie 2021!

W historii najważniejszych gal i rozdań nagród nie było najprawdopodobniej takiego wydarzenia, na którym zabrakłoby czerwonych kreacji. Mimo to, suknie w tym odcieniu nigdy się nie nudzą, a wręcz przeciwnie - za każdym razem zaskakują. Szczególnie teraz, kiedy nastrój Bożego Narodzenia 2021 wkracza do naszych domów, chcemy przypomnieć sobie najwspanialsze kreacje zatopione w tej szlachetnej barwie.

CZYTAJ TAKŻE: Czerwień to idealny kolor na Święta 2021. Sprawdź, jak czerwone kreacje stylizują gwiazdy!

Niezależnie od tego, jak spędzisz Boże Narodzenie 2021 , czerwień to idealny kolor na grudzień. Zainspiruj się stylizacjami w naszym wideo i przygotuj się na święta jak nigdy wcześniej. Czerwień to idealny kolor zarówno na spotkania z rodziną, jak i tzw. wigilie i śledziki służbowe. Dzięki temu kolorowi lepiej święta poczujesz nie tylko Ty, lecz także Twoi najbliżsi. Inspiruj się do woli!  

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.