VIVA! WIDEO

Co Aneta Kręglicka zrobiła z suknią ślubną i jak dba o buty?

Pytamy gwiazdę, co ma w swojej szafie!

Redakcja VIVA! 23 marca 2023 12:30

Aneta Kręglicka od lat króluje na listach najlepiej ubranych Polek. Jej styl jest wyrazisty, a zarazem nieprzerysowany. Hołduje klasyce, a w jej szafie znajdują się ubrania i dodatki zarówno od światowych i polskich projektantów, jak i perełki znalezione podczas podróży. Była miss świata nie daje się skusić chwilowym trendom, w budowaniu swojego wizerunku jest konsekwentna i prawdziwa.

Szafa Anety Kręglickej

W naszym wywiadzie Aneta Kręglicka zdradza Barbarze Łubko, szefowej działu mody magazynu VIVA!, nie tylko, co ma w szafie, ale też, jak organizuje swoją garderobę i jak dba o swoje rzeczy! A to prawdziwa sztuka...

GARDEROBA ANETY KRĘGLICKIEJ VIVA! MODA JESIEŃ 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.