wideo

„Macierzyństwo nie jest obowiązkiem” - Agnieszka Hyży szczerze o byciu matką

Gwiazda zdradza, jak trudno jej było spełnić marzenie o dziecku…

Redakcja VIVA! 6 grudnia 2022 15:05

Bohaterka okładki najnowszego numeru magazynu „VIVA!Mama” Agnieszka Hyży to spełniona zawodowo dziennikarka i prezenterka telewizyjna, która od lat jest w szczęśliwym związku z Grzegorzem Hyżym. Gwiazda niedawno została po raz drugi mamą. Jak patrzy na macierzyństwo?

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Hyży szczerze o trudach macierzyństwa: „Nie jest lekko. Początki były nawet łatwiejsze niż teraz”

Agnieszka Hyży o macierzyństwie

„Rodzenie dzieci nie jest obowiązkiem, nie jest przymusem. W dzisiejszych czasach powiedziałabym, że jest nawet pewnego rodzaju przywilejem i darem”, wyznała przed kamerą VIVY!.pl mama dwójki dzieci. Hyży dobrze wie, co oznacza strata ciąży i jak trudna potrafi być droga do macierzyństwa.

Zobacz nasz wywiad wideo z Agnieszką! 

Agnieszka Hyży, VIVA! Mama, listopad 2022, 5/2022
Fot. Olga Majrowska

Właśnie zostałaś mamą, a może akurat czekasz na swoje maleństwo? Koniecznie zajrzyj do nowego numeru magazynu „VIVA!Mama”. Już w kioskach!

VIVA!MAMA 2022 okladka
Fot. Olga Majrowska

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.