wideo

„Macierzyństwo nie jest obowiązkiem” - Agnieszka Hyży szczerze o byciu matką

Gwiazda zdradza, jak trudno jej było spełnić marzenie o dziecku…

Redakcja VIVA! 6 grudnia 2022 15:05

Bohaterka okładki najnowszego numeru magazynu „VIVA!Mama” Agnieszka Hyży to spełniona zawodowo dziennikarka i prezenterka telewizyjna, która od lat jest w szczęśliwym związku z Grzegorzem Hyżym. Gwiazda niedawno została po raz drugi mamą. Jak patrzy na macierzyństwo?

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Hyży szczerze o trudach macierzyństwa: „Nie jest lekko. Początki były nawet łatwiejsze niż teraz”

Agnieszka Hyży o macierzyństwie

„Rodzenie dzieci nie jest obowiązkiem, nie jest przymusem. W dzisiejszych czasach powiedziałabym, że jest nawet pewnego rodzaju przywilejem i darem”, wyznała przed kamerą VIVY!.pl mama dwójki dzieci. Hyży dobrze wie, co oznacza strata ciąży i jak trudna potrafi być droga do macierzyństwa.

Zobacz nasz wywiad wideo z Agnieszką! 

Agnieszka Hyży, VIVA! Mama, listopad 2022, 5/2022
Fot. Olga Majrowska

Właśnie zostałaś mamą, a może akurat czekasz na swoje maleństwo? Koniecznie zajrzyj do nowego numeru magazynu „VIVA!Mama”. Już w kioskach!

VIVA!MAMA 2022 okladka
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.