VIVA! WIDEO

Dzień z życia redakcji VIVA! Zobacz jak wygląda praca w magazynie!

Z Samsung Galaxy S10+ Performance Edition udokumentowaliśmy nasze codzienne zmagania!

Redakcja VIVA! 12 sierpnia 2015 15:17
Materiał partnera

Zastanawiacie się czasem, jak wygląda praca w magazynie Viva!? Postanowiliśmy uchylić rąbka tajemnicy i pokazać nasz świat. Dzień w redakcji zaczynamy od obowiązkowej kawy, ale to tylko pozory spokoju! Tak naprawdę od samego rana rzucamy się w wir zajęć. Tuż po 9:00 mamy redakcyjne spotkanie, czyli tzw. kolegium. Tu wybieramy tematy, dzielimy się pomysłami i organizujemy harmonogram prac. Dzięki temu, wiemy, którymi zdaniami musimy zająć się w pierwszej kolejności, a które mogą (dosłownie chwilę!) poczekać.

Dzień z życia redakcji

W redakcji „papierowej” mnóstwo czasu spędzamy nie tylko na robieniu wywiadów i pisaniu tekstów, ale także na przygotowywaniu makiet poszczególnych artykułów. Redaktorzy ściśle współpracują ze zdolnymi grafikami - to dzięki ich pracy strony „VIVY!” wyglądają tak dobrze :-) Oczywiście nie byłoby „VIVY!” bez sesji zdjęciowych - praca nad nimi to wspólny wysiłek wielu osób. Dział produkcji sesji odpowiada nie tylko za kreowanie pomysłów, ale także za całą logistykę. Uwierzcie, zorganizowanie dnia zdjęciowego to nie lada wyzwanie, nawet dla zawodowców!

redakcja_viva
Fot. Materiał redakcji

Każdy nasz dzień wypełniony jest mnóstwem zajęć. Co jeszcze robimy? Koniecznie zobaczcie nasze wideo, które nakręciliśmy najnowszym smartfonem Samsung Galaxy S10+ Performance Edition. I dowiedzcie się więcej o wyzwaniu #1TBChallenge, którego się podjęliśmy się właśnie z Samsung! Sprawa nie jest prosta, bo w ramach wyzwania musimy zapełnić pamięć smartfonu, a do dyspozycji mamy aż 1TB! Brzmi jak niemożliwe, ale my się wyzwań nie boimy! :-)

Myślicie, że nam się uda? Przekonajcie się i śledźcie #1TBChallenge na Instagramie oraz podsumowania naszych „zmagań” na Viva.pl!Obiecujemy – będzie się działo!

Artykuł powstał z udziałem marki Samsung

TAGI #wideo #samsung

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.