samsung_galaxy_watch
Fot. Mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

Stylowy gadżet, który ułatwi twoje życie!

Odkryj niezwykłą nowość od Samsung!

Artykuł sponsorowany 15 listopada 2018 11:16
samsung_galaxy_watch
Fot. Mat. prasowe

Elektroniczne gadżety mogą kojarzyć się z zabawkami dla mężczyzn lub niepotrzebnymi dodatkami, które nie mają praktycznego zastosowania w kobiecym życiu. Jednak na ten gadżet czekały wszystkie kobiety! Odkryj Galaxy Watch od marki Samsung, który jest nie tylko stylowym i pięknym dodatkiem, ale i realnie poprawi jakość twojego życia.  


Spersonalizowany i stylowy zegarek

samsung_galaxy_watch
Fot. Mat. prasowe

Galaxy Watch jest zegarkiem, który zmieni twoje podejście do elektronicznych gadżetów. Po pierwsze, jest po prostu ładny i elegancki. Nie ma nic wspólnego z męskim, elektronicznym zegarkiem, który wygląda jak gadżet komandosa. Galaxy Watch od marki Samsung można spersonalizować i stworzyć swój zegarek idealny!

Wybierz:  

  • Czy wolisz, korpus o średnicy 42 mm (w kolorach czarnym lub różowego złota), czy 46 mm (srebrny).
  • Tarczę zegarka, tak by idealnie pasowała do twojego stylu życia.
  • Pasek od zegarka, spośród gamy lekkich, silikonowych pasków oferowanych przez Samsung lub dopasuj własny! Do modeli 42- i 46-milimetrowych pasują odpowiednio paski 20- i 22-milimetrowe.


Zaplanuj swój dzień i relaks z Galaxy Watch

samsung_galaxy_watch
Fot. Mat. prasowe

Galaxy Watch jest świetnym, codziennym zegarkiem, który pomoże ci  zaplanować i zorganizować swój dzień. Rano, rozpozna moment, w którym się budzisz i wyświetli poranne podsumowanie obejmujące pogodę, harmonogram dnia i przypomnienia. Tarcza My Face w Galaxy Watch wyświetla twój harmonogram na najbliższe 10 godzin, podsumowując go tak, by wystarczył Ci jeden rzut oka, by się z nim zapoznać. W ciągu dnia, będzie nam służył „radą”. Zmierzy twój puls i poziom stresu - automatycznie wykrywa jego poziom i zaleci odpowiednie ćwiczenia oddechowe. Z Galaxy Watch dowiesz się więcej o swoim śnie, ponieważ śledzi jakość twojego snu i tworzy zapis jego 4 faz. 


Bądź aktywna, dzięki Galaxy Watch

samsung_galaxy_watch
Fot. Mat. prasowe

Galaxy Watch jest idealnym rozwiązaniem dla aktywnych kobiet, które dbają o swoją sylwetkę i zdrowie. W ciągu dnia monitoruje ilość naszych kroków, puls oraz ile kalorii spalamy podczas normalnej, codziennej aktywności. Dzięki Galaxy Watch w trakcie treningu możesz skupić się tylko na ćwiczeniach, a mniej energii poświęcać na ich planowanie. Zegarek zmierzy twoje tętno, a podczas treningu będzie śledził 6 aktywności. Możesz wybrać ich nawet więcej, bo Galaxy Watch rozpoznaje do 39 typów ćwiczeń i wykrywa, gdy przechodzisz od jednego do drugiego! Ten niezwykły zegarek umożliwi ci słuchanie muzyki, zawsze i wszędzie gdzie tego chcesz, np. podczas jazdy na rowerze czy joggingu, i to bez potrzeby zabierania ze sobą telefonu. Wystarczy, że zapiszesz muzykę w pamięci smartwatcha i podłączysz bezprzewodowe słuchawki! Dodatkowo, zegarek jest wodoodporny. Możesz z nim uprawiać sport na świeżym powietrzu, nawet w trakcie deszczu i innych niesprzyjających warunkach.


Wytrzymała bateria

samsung_galaxy_watch
Fot. Mat. prasowe

Z Galaxy Watch możesz korzystać z jego wszystkich możliwości i aplikacji, bez obaw o to, że nagle rozładuje ci się zegarek. Model 42mm zapewnia do 45 godzin pracy, a model 46mm nawet 80 godziny, bez potrzeby doładowywania. Co więcej, samo ładowanie jest banalnie proste! Wystarczy położyć go na ładowarce bezprzewodowej, a proces ładowania rozpocznie się sam. Z Galaxy Watch przekonasz się, że można mieć wszystko – stylowy, ale i funkcjonalny gadżet, który poprawi jakość twojego życia od zaraz. 

 

 

Materiał powstał we współpracy z marką Samsung

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.