VIVA! VIDEO

Podjęliśmy wyzwanie #1TBChallenge!

Czegoś takiego nikt jeszcze nie robił!

Katarzyna Wieluńska 26 lipca 2019 13:20
Materiał partnera

Każdy z nas pamięta te czasy, gdy nasze telefony były w stanie pomieścić kilka piosenek, maksymalnie 100 zdjęć i parę aplikacji. Na szczęście, to już dawno i nieprawda! Co więcej, powstał telefon, który może wręcz onieśmielać swoją pamięcią. Mowa o modelu Galaxy S10+ Performance Edition marki Samsung, który posiada aż 1 TB pamięci. Dla większej jasności – 1 TB to aż 1024 GB! Czy ktokolwiek będzie w stanie zapełnić tak dużą pamięć?

#1TbChallenge - o co w tym chodzi?

My postanowiliśmy podjąć to wyzwanie! Nasza redakcja stanowi zgrany zespół, który niczego się nie boi i żyje bardzo aktywnie. Sesje zdjęciowe, konferencje, pokazy mody czy wyjazdy to nasza codzienność. Przez najbliższe trzy miesiące będziemy się dzielić z wami naszymi ciekawymi momentami i sprawdzimy, ile jest w stanie pomieścić Samsung Galaxy S10+ Performance Edition. Przetestujemy go w trudnych warunkach - jak wyjdą zdjęcia robione podczas wieczorowej imprezy czy selfie, gdy będziemy szaleć na koncercie. Wypróbujemy również funkcję nagrywania wideo podczas sesji i wywiadów. Czy ten smartfon da radę? To się okaże! Jednak możemy się pochwalić, że nasza pierwsza podróż z Galaxy S10+ Performance Edition już za nami. Towarzyszył on Małgorzacie Golbie podczas jej ostatniego wyjazdu - było baaardzo aktywnie i gorąco!

malgorzata_golba
Fot. Małgorzata Golba

Dzięki Samsung Galaxy S10+ Gosia nie musiała zabierać ze sobą aparatu fotograficznego, laptopa, odtwarzacza muzyki czy książek. Wszystko czego potrzebowała pomieścił jeden smartfon! W końcu miała chwilę, by w oczekiwaniu na samolot nadrobić zaległości serialowe na Netflixie i poczytać e-booki. Podczas całego wyjazdu było bardzo gorąco i świeciło ostre słońce, jednak mimo to zdjęcia robione ceramicznym Galaxy S10+ wyszły doskonale. Ceramiczne wykończenie to nie tylko unikatowy wygląd, ale także zwiększona wytrzymałość i odporność na zarysowania, które przyda się wszystkim gapom i miłośnikom sportu. Gosia uwielbia dzielić się wszystkimi chwilami w social mediach, dlatego nie mogła zapomnieć o selfie podczas jazdy na rowerze na wyjeździe! Mimo tego, że jechała naprawdę szybko, fotki wyszły ostre i nierozmazane - to zasługa automatycznej stabilizacji obrazu. Jak nam zdradziła, po kilku godzinach jazdy, możliwość posłuchanie swojej ukochanej muzyki była dla niej niezwykłym relaksem. Szczególnie, że słuchawki dołączone do Galaxy S10+ zostały dostrojone przez inżynierów AKG i zapewniają doskonały dźwięk. Jak na razie, smartfon Samsung daje radę!


Koniecznie śledźcie #1TBChallenge na Instagramie oraz podsumowania naszych „zmagań” na Viva.pl! Obiecujemy – będzie się działo!

Artykuł powstał z udziałem marki Samsung

TAGI #samsung

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.