VIVA! VIDEO

Jak podróżuje redakcja Vivy

Luksusy, a może... spartańskie warunki? Będziecie zdziwieni!

Artykuł sponsorowany 21 sierpnia 2019 10:24

Przygotowanie magazynu Viva! to zawsze dużo stresu i pracy. Dlatego po zamknięciu ostatniego numeru, postanowiłyśmy wyjechać na krótki, ale zasłużony odpoczynek! Jednak nawet gdy odpoczywamy, pracujemy… nad zapełnieniem pamięci smartfona Samsung Galaxy S10+ Performance Edition w ramach wyzwania #1TBChallenge. Nasz patent to mnóstwo zdjęć z wyjazdu. Tym razem, wybrałyśmy się nad polskie morze. Dokładny kierunek? Przepiękne Trójmiasto!

samsung_challenge
Fot. Mat.autorskie

Spędziłyśmy cztery dni nad Bałtykiem i ani przez chwilę się nie nudziłyśmy. Nasz wyjazd był mocno zróżnicowany – od spartańskich warunków po luksusy ;) Spałyśmy na plaży w Pucku, a rano wykąpałyśmy się… w miejskiej toalecie! Na szczęście, kolejnego dnia miałyśmy już możliwość odpocząć w eleganckim hotelu. Jednak nie leżałyśmy „plackiem” na plaży, tylko korzystałyśmy z nadmorskich atrakcji. Kitesurfing i windsurfing okazał się świetną zabawą, ale i wyzwaniem!

 

samsung_challenge
Fot. Mat.autorskie

Naszym kolejnym przystankiem była Gdynia. Pokochałyśmy to miasto za urokliwe uliczki, zabytki oraz… rozwinięty system ścieżek rowerowych! Wypróbowałyśmy go na jazdę longboardzie, a zwiedzanie Gdyni z tej perspektywy okazało się być bardzo przyjemne i wygodne. Będąc nad morzem nie mogłyśmy nie zjeść świeżo złowionej ryby, która wprost rozpływała się w ustach. 

samsung_challenge
Fot. Mat.autorskie

Spontaniczne wyjazdy pozwalają nie tylko na przeżycie różnorodnych przygód i odkrywanie nowych miejsc, ale przede wszystkim na zacieśnianie relacji. Miałyśmy na to mnóstwo czasu, ponieważ jak zawsze trasa nad morze obfitowała w niezaplanowane korki:) Obie uwielbiamy uwieczniać wyjątkowe chwile, dlatego podczas naszej podróży towarzyszył nam smartphone Samsung Galaxy S10+ Performance Edition.  Wypełnienie jego 1TB pamięci to nie lada wyzwanie. Mimo robienia naprawdę wieeeeelu zdjęć, nie udało nam się dojść blisko nawet 20%. Jednak wyzwanie nadal trwa, a my się łatwo nie poddajemy! 

samsung_challenge
Fot. Mat.autorskie

Obserwujcie #1TBChallenge na naszym Instagramie oraz czekajcie dalsze podsumowania naszych „zmagań” na Viva.pl!

samsung_challenge
Fot. Mat.autorskie

Artykuł powstał z udziałem marki Samsung
 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.