VIVA! VIDEO

Jak podróżuje redakcja Vivy

Luksusy, a może... spartańskie warunki? Będziecie zdziwieni!

Artykuł sponsorowany 21 sierpnia 2019 10:24

Przygotowanie magazynu Viva! to zawsze dużo stresu i pracy. Dlatego po zamknięciu ostatniego numeru, postanowiłyśmy wyjechać na krótki, ale zasłużony odpoczynek! Jednak nawet gdy odpoczywamy, pracujemy… nad zapełnieniem pamięci smartfona Samsung Galaxy S10+ Performance Edition w ramach wyzwania #1TBChallenge. Nasz patent to mnóstwo zdjęć z wyjazdu. Tym razem, wybrałyśmy się nad polskie morze. Dokładny kierunek? Przepiękne Trójmiasto!

samsung_challenge
Fot. Mat.autorskie

Spędziłyśmy cztery dni nad Bałtykiem i ani przez chwilę się nie nudziłyśmy. Nasz wyjazd był mocno zróżnicowany – od spartańskich warunków po luksusy ;) Spałyśmy na plaży w Pucku, a rano wykąpałyśmy się… w miejskiej toalecie! Na szczęście, kolejnego dnia miałyśmy już możliwość odpocząć w eleganckim hotelu. Jednak nie leżałyśmy „plackiem” na plaży, tylko korzystałyśmy z nadmorskich atrakcji. Kitesurfing i windsurfing okazał się świetną zabawą, ale i wyzwaniem!

 

samsung_challenge
Fot. Mat.autorskie

Naszym kolejnym przystankiem była Gdynia. Pokochałyśmy to miasto za urokliwe uliczki, zabytki oraz… rozwinięty system ścieżek rowerowych! Wypróbowałyśmy go na jazdę longboardzie, a zwiedzanie Gdyni z tej perspektywy okazało się być bardzo przyjemne i wygodne. Będąc nad morzem nie mogłyśmy nie zjeść świeżo złowionej ryby, która wprost rozpływała się w ustach. 

samsung_challenge
Fot. Mat.autorskie

Spontaniczne wyjazdy pozwalają nie tylko na przeżycie różnorodnych przygód i odkrywanie nowych miejsc, ale przede wszystkim na zacieśnianie relacji. Miałyśmy na to mnóstwo czasu, ponieważ jak zawsze trasa nad morze obfitowała w niezaplanowane korki:) Obie uwielbiamy uwieczniać wyjątkowe chwile, dlatego podczas naszej podróży towarzyszył nam smartphone Samsung Galaxy S10+ Performance Edition.  Wypełnienie jego 1TB pamięci to nie lada wyzwanie. Mimo robienia naprawdę wieeeeelu zdjęć, nie udało nam się dojść blisko nawet 20%. Jednak wyzwanie nadal trwa, a my się łatwo nie poddajemy! 

samsung_challenge
Fot. Mat.autorskie

Obserwujcie #1TBChallenge na naszym Instagramie oraz czekajcie dalsze podsumowania naszych „zmagań” na Viva.pl!

samsung_challenge
Fot. Mat.autorskie

Artykuł powstał z udziałem marki Samsung
 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.