samsung galaxy, akcja funkcja dobroczynność
Fot. MATERIAŁY PRASOWE
STYL ŻYCIA

Teraz kupując smartfona marki Samsung, możesz pomóc dzieciom z domu dziecka!

Firma rozpoczęła właśnie akcję #FunkcjaDobroczynność

Gabriela Łaskowska 8 grudnia 2018 16:32
samsung galaxy, akcja funkcja dobroczynność
Fot. MATERIAŁY PRASOWE

Wykorzystujesz każdą okazję, by pomóc potrzebującym? Dzięki nowej funkcji, wprowadzonej przez firmę Samsung, możesz wesprzeć Państwowe Domy Dziecka kupując… smartfona!

Czym jest akcja #FunkcjaDobroczynność

Samsung Polska właśnie wprowadził nową funkcję, mającą na celu pomoc dzieciom w domach dziecka - zarówno w Polsce, jak i na świecie. Dzięki akcji #FunkcjaDobroczynność, użytkownicy smartfonów marki Samsung będą mogli wesprzeć domy dziecka. Pomoc będzie możliwa na różnych płaszczyznach, tj. edukacja, sport i zabawa oraz opieka. Co ciekawe, klienci sami będą mogli wybrać obszar, na których chcą przeznaczyć pieniądze. Partnerem akcji jest UNICEF, dzięki któremu pomoc dotrze do osób, które z pewnością będą tego potrzebować. 

Akcja potrwa do 26 grudnia.

W jaki sposób można pomóc?

Wystarczy wejść w aplikację Samsung Members, gdzie znajduje się zakładka „Korzyści”. Wchodząc w nią znajdziecie baner akcji, a klikając na niego wyświetlą się wam kroki, które należy wypełnić.

Firma Samsung informuje również, że przeznaczone zostanie po 40 zł ze sprzedaży poszczególnych smartfonów na upominki świąteczne dla dzieci. Paczek będzie aż 50 000, z czego połowa zostanie dostarczona do dzieci w Polsce, a pozostałe prezenty trafią do dzieci z biedniejszych krajów. 

Jak przyznaje rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska, Olaf Krynicki: „Święta to wyjątkowy czas, gdy chcemy być bliżej naszych bliskich, nawet jeśli dzieli nas spora odległość. To też odpowiedni czas, by być bliżej tych, którzy tego najbardziej potrzebują. Dlatego postanowiliśmy stworzyć #FunkcjęDobroczynności. Wybór UNICEF, jako partnera, nie jest przypadkowy. Jest to organizacja, podobnie jak Samsung, o globalnym zasięgu i z ogromną wiedzą o potrzebach dzieci z całego świata. Dlatego też jesteśmy pewni, że środki zostaną przekazane dokładnie tam, gdzie są najbardziej potrzebne”.

Inne akcje Samsunga

To nie jedyna inicjatywa Samsunga, która ma na celu wsparcie osób potrzebujących. Firma organizowała już akcje kierowane w stronę zarówno dzieci, jak i studentów czy osób starszych. Mowa tu m.in. o Mistrzach Kodowania - to akcja, podczas której dzieci były uczone programowania, czy o Samsung Labo, przeznaczony dla studentów. 

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.dobroczynnosc.samsung.pl.  

samsung galaxy, akcja funkcja dobroczynność
Fot. MATERIAŁY PRASOWE

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.