samsung-galaxy-watch-challenge
Fot. Content Studio
VIVA! Tylko u nas

Technologia ułatwia życie - to nie slogan, to fakt. Rozpoczynamy Galaxy Watch Challenge

Samsung rzucił nam wyzwanie. Zobaczcie, na czym polegało i jak poradziła sobie z nim nasza redaktorka

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 5 października 2022 14:15
samsung-galaxy-watch-challenge
Fot. Content Studio

Marysia jest specjalistką ds. social media w redakcji Viva.pl. Jej narzędziem pracy jest smartfon, a coraz częściej również smartwatch. Z racji swojego zawodu bardzo dużo czasu spędza w sieci, gwarancja łączności ze światem i możliwość „bycia pod telefonem” jest więc dla niej priorytetem. Prowadzi bardzo aktywne życie, robi kilka rzeczy naraz i w codziennej bieganinie coraz częściej zdarza się jej o czymś zapomnieć, więc pilnowanie kalendarza woli oddać w cyfrowe ręce. Regularnie ćwiczy, lubi monitorować swoje treningi i widzieć ich wymierne efekty - liczba przebytych kroków czy spalonych kalorii działa na nią bardzo mobilizująco. Marysia jest też ogromną estetką. Otacza się pięknymi przedmiotami i ceni w swoim życiu harmonię i równowagę. Nawet sprzęt elektroniczny dobiera więc tak, aby pasował do wystroju mieszkania i do aktualnego outfitu.

Wyzwanie czas zacząć!

Nie zdziwi was więc chyba, że to właśnie Marysia, jako heavy userka nowych technologii, została wytypowana do przetestowania trzech nowości marki Samsung: smartwatcha Galaxy Watch5, smartfona Galaxy Z Flip4 oraz słuchawek Galaxy Buds2 Pro. Przez najbliższy miesiąc będą jej one towarzyszyły w codziennych czynnościach – w pracy, w domu, podczas treningu, a także w czasie spotkań towarzyskich. Czy ten zestaw rzeczywiście pomaga w dbaniu o siebie i w lepszym zarządzaniu czasem? Dowiecie się, jeśli będziecie śledzić nasz challenge.

Marysię najbardziej zainteresował smartwatch, dlatego to właśnie „mądry” zegarek stał się główną gwiazdą naszego eksperymentu, ale dużo uwagi poświęciła też smartfonowi i słuchawkom. To trio tworzy bardzo zgrany ekosystem i ściśle ze sobą współpracuje. Nie chcemy na razie zdradzać zbyt wiele, ale uchylimy rąbka tajemnicy o każdym ze sprzętów.

Smartwatch, smartfon i słuchawki - trio doskonałe

samsung-galaxy-watch-challenge
Fot. Content Studio

Galaxy Watch5 imponuje żywotnością baterii oraz liczbą funkcji sportowych i zdrowotnych. Umożliwia m.in. odbieranie połączeń i smsów, gdy nie masz przy sobie telefonu (wystarczy dostęp do wi-fi), pisanie wiadomości, również poprzez dyktowanie ich treści (np. podczas jazdy samochodem). W poniższym filmiku zobaczycie, jak robi to Modny Tata, który również bierze udział w Galaxy Watch Challenge. Za pomocą zegarka można także uruchamiać migawkę aparatu w smartfonie, monitorować sen, ciśnienie czy robić analizę składu ciała. Ma on również wbudowane plany treningowe, które można zaznaczyć w kalendarzu oraz opcję inteligentnego budzika, który wybudzi cię w odpowiednim momencie. Estetki zainteresuje funkcja "Moja tarcza" - po zrobieniu zdjęcia ubrania  system generuje tarcze pasujące do outfitu. Tym samym zegarek staje się pełnoprawną częścią twojej garderoby!

Słuchawki Galaxy Buds2 Pro gwarantują bardzo wysoką, 24-bitową, jakość dźwięku oraz funkcję aktywnej redukcji szumów oraz same wiedzą, kiedy mają wyciszyć muzykę i przestawić się na tryb słuchania otoczenia. Umożliwiają nam swobodne przełączanie się między innymi urządzeniami Samsung. Specjalna aplikacja namierzy ich położenie, gdy zdarzy ci się je gdzieś zostawić. Za pomocą smartwatcha Galaxy Watch5 możesz zmienić sobie playlistę lub zmienić ustawienia słuchawek. Są ergonomiczne, lekkie i świetnie dostosowują się do ucha. Co ciekawe, dzięki wbudowanemu żyroskopowi pomagają też w wyrabianiu dobrych nawyków - potrafią zasygnalizować złą postawę ciała i zasugerować korekcję!

Galaxy Z Flip4 to kompaktowy fold o niepowtarzalnym designie wzbogacony o pojemniejszą i wydajniejszą baterię, udoskonalony aparat wyposażony w matrycę czulszą na światło i najnowszy procesor. Zoptymalizowany tryb Flex zapewnia swobodę fotografowania, pozwalając m.in. na nagranie wideo bez konieczności użycia rąk czy zrobienia selfie pod nieoczywistym kątem. Dzięki zaawansowanemu zewnętrznemu ekranowi, można wykonywać połączenia czy odpowiadać na wiadomości bez konieczności rozkładania urządzenia.

samsung-galaxy-watch-challenge
Fot. Content Studio

Gotowi na Galaxy Watch Challenge? Jeśli tak, to śledźcie poczynania Marysi. Ciąg dalszy nastąpi... i to już niebawem.

Materiał powstał z udziałem marki Samsung

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?