Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży, 25-lecie POLSAT, 2017
Fot. TRICOLORS/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Hyży szczerze o trudach macierzyństwa: „Nie jest lekko. Początki były nawet łatwiejsze niż teraz”

„Jest wspaniałym uzupełnieniem całej naszej rodziny”, mówi czule o synku

Olga Figaszewska 17 września 2022 15:57
Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży, 25-lecie POLSAT, 2017
Fot. TRICOLORS/East News

Pod koniec 2021 roku Agnieszka Hyży po raz drugi została mamą. Wraz z ukochanym mężem doczekali się narodzin pierwszego wspólnego dziecka, synka Leona. Chłopiec jest oczkiem w głowie dumnych rodziców, dał im szczęście i spełnienie. W jednym z najnowszych wywiadów dziennikarka otworzyła się na temat macierzyństwa. Zdradziła, że nie zawsze jest jej łatwo. Jakim dzieckiem jest Leon?

Agnieszka Hyży o macierzyństwie

Małżonkowie mają już dzieci z poprzednich związków. Agnieszka Hyży jest mamą Marty, a Grzegorz Hyży ma dwóch synów: Wiktora i Aleksandra. W 2021 roku małżonkowie doczekali się cudownej chwili. Spełnili swoje marzenie o powiększeniu rodziny. Z radością wyczekiwali narodzin pociechy. Dziś mówią wprost, że Leon odmienił ich życie. Spędzają z synkiem każdą wolna chwilę, kolekcjonują wspomnienia.

„Długo czekaliśmy z podzieleniem się wiadomością o tym, że nasza rodzina się powiększy. Informacja o tym, że mały człowiek jest już na świecie, także dojrzewała w zaciszu domowym. Potrzebowaliśmy tych chwil tylko dla nas, ciesząc się spokojem i ucząc wzajemnie siebie od nowa. Będąc wszyscy razem, z naszymi dziećmi, gdy ochłonęliśmy po pierwszych pięknych wrażeniach, byliśmy gotowi by podzielić się tymi emocjami”, pisała na Instagramie dziennikarka.

Zobacz też: Agnieszka Hyży niedawno została mamą. Teraz chce podzielić się wiedzą z innymi rodzicami

Agnieszka Hyży rzadko mówi o życiu prywatnym. W jednym z najnowszych wywiadów uchyliła rąbka tajemnicy i otworzyła się na temat macierzyństwa. Czerpie ogromną radość z każdego momentu, który spędza z synkiem. Nie ukrywa, że jak każda mama, doświadcza też trudnych chwil. 

„Nie jest lekko. Początki były nawet łatwiejsze niż teraz, ponieważ jestem mamą karmiącą naturalnie, w związku z tym dziecko jest do mnie bardzo przyzwyczajone i każdego rodzaju tego typu aktywności wieczorne nie są wcale łatwe, bo syn jest bardzo przyzwyczajony do mojej obecności i w ogóle jest bardzo przywiązany do rodziców”, mówiła w rozmowie z Jastrząb Post podczas gali XVII Polish Businesswoman Awards.

Dziennikarka podkreśliła, że synek jest wspaniałym uzupełnieniem rodziny. Leon wprowadził do ich życia wiele radości. „Jest takim łącznikiem nas wszystkich w tym patchworku, że każdego dnia jak patrzymy jak się rozwija, jak zdobywa nowe umiejętności, a przede wszystkim jak widzimy, jaki starsze rodzeństwo ma z nim kontakt i jak on się cieszy, gdy oni się pojawiają, to myślę, że jesteśmy w dobrym miejscu jeżeli chodzi o to życie rodzinne”, dodawała Agnieszka Hyży.

Sprawdź też: Agnieszka Hyży szczerze o małżeństwie: „Włoska rodzina przy nas to przedszkole”

Życzymy dużo radości i wszystkiego, co najpiękniejsze!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?