Agnieszka Hyży, LOVI
Fot. MATERIAŁ PRASOWY
Z ŻYCIA GWIAZD

Agnieszka Hyży niedawno została mamą. Teraz chce podzielić się wiedzą z innymi rodzicami

„Wszystko po to, by czerpać 100% przyjemności z macierzyństwa”

Redakcja VIVA! 26 kwietnia 2022 10:44
Agnieszka Hyży, LOVI
Fot. MATERIAŁ PRASOWY

Pod koniec 2021 roku Agnieszka Hyży znów powitała na świecie dziecko. Prezenterka doskonale wie, czego potrzebuje świeżo upieczona mama i dlatego przyjęła kolejną zawodową propozycję. Propozycję związaną z tym, czego doświadcza na co dzień w prywatnym życiu opiekując się synkiem Leonem. Dziennikarka została ambasadorką marki LOVI.

Agnieszka Hyży o synku Leonie i ułatwianiu sobie opieki nad nim

Agnieszka Hyży - polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Dodatkowo spełnia się jako ekspertka branży ślubnej i prezes firmy How2 wydającej ebooki nowej generacji. A od kilku miesięcy jest mamą małego Leona i ponownie mierzy się z pogodzeniem dwóch sfer życia – kariery zawodowej z wychowaniem dziecka.

Gwiazda nie ukrywa, że zostanie ambasadorką marki LOVI jest dla niej dużą przyjemnością, bo i tak używa tych produktów. „Podczas kompletowania wyprawki zaopatrzyłam się w laktator Expert 3D Pro, tak ochoczo polecany przez inne mamy. I faktycznie, dzisiaj nie wyobrażam sobie bez niego życia. A budując wraz z marką społeczność #teamLOVI jestem przekonana, że ułatwimy życie wielu mamom, które potrzebują wsparcia w trudnych momentach, ale i zainspirujemy je do zdobywania wiedzy na różne tematy związane z macierzyństwem. Wszystko po to, by mogły czerpać 100% przyjemności z macierzyństwa” – powiedziała Agnieszka Hyży.

„Współpraca ta, to dla mnie nie tylko ambasadorstwo, ponieważ czuję się z marką blisko – to prawdziwa przyjaźń. Taka, gdzie z osobami należącymi do #teamLOVI wspólnie wychodzimy na kawę, rozmawiamy i zapraszamy inne mamy, by do nas dołączyły. Zapraszając wszystkich do świata LOVI, poniekąd zapraszam do swojego świata. Jako przyjaciółka marki”, czytamy też w informacji prasowej.

Agnieszka Hyży, LOVI
Fot. MATERIAŁ PRASOWY

Od teraz Agnieszka Hyży jako ambasadorka marki będzie zapraszać rodziców do dołączenia do #teamLOVI, i pokazywać im ułatwienia, jakie niosą ze sobą już dostępne produkty marki oraz jej nowości, które będą mieć swoją premierę w tym roku.

Jej doświadczenie jako mamy, będzie uzupełniane wiedzą i praktyką ekspertów, dając innym mamom dawkę niezbędnej wiedzy, tak potrzebnej w macierzyństwie 

Sprawdź też: Na przekór wszystkim! Oto historia miłości Agnieszki i Grzegorza Hyżych

Agnieszka Hyży, LOVI, Z SYNKIEM
Fot. MATERIAŁ PRASOWY

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.