Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży, Warszawa, 25-lecie telewizji Polsat, 11.12.2017 rok
Fot. TRICOLORS/East News
HISTORIE MIŁOSNE

Na przekór wszystkim! Oto historia niezwykłej miłości Agnieszki i Grzegorza Hyży

Co mówią o swojej relacji?

Damian Brillowski 27 maja 2023 18:06
Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży, Warszawa, 25-lecie telewizji Polsat, 11.12.2017 rok
Fot. TRICOLORS/East News

W listopadzie 2021 roku rodzina Agnieszki i Grzegorza Hyży powiększyła się o nową, wyczekaną przez nich osobę. "RODZINA. Dziś doświadczamy i odczuwamy ją bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Nareszcie...", napisała prezenterka, ogłaszając przyjście na świat ich syna. Chłopiec otrzymał imię Leon. Dzisiaj czują się spełnionymi rodzicami i małżonkami, bije od nich szczęście, ale nie zawsze tak było. Poznaj niezwykłą historię miłości pary. 

Agnieszka i Grzegorz Hyży - początki znajomości 

Agnieszka Hyży poznała swojego przyszłego męża w pracy, w trakcie trwania festiwalu w Sopocie, na którym artysta miał wystąpić. Grzegorz Hyży dostał numer telefonu od prezenterki, jednak szybko go zgubił. Wtem z pomocą przyszła aktorka Joanna Koroniewska, która ponownie ich ze sobą skontaktowała. Wkrótce potem zostali parą. Jednak ze swoim uczuciem bardzo długo się ukrywali. Choćby dlatego, że wcześniej tworzyli dwa równie medialne związki i nie chcieli zbyt szybko afiszować się ze swoją miłością. Dopiero po kilku miesiącach ujawnili się w mediach jako para. 

Od tego momentu zaczęli tworzyć patchworkową rodzinę. Agnieszka ze związku małżeńskiego z Mikołajem Wittem doczekała się córeczki Marty. Zaś Grzegorz był już ojcem bliźniaków, Wiktora i Aleksandra. Ich relacja od samego początku spotykała się z dużą krytyką. "Nikt nikomu nikogo nie ukradł, nie rozbił rodziny", stanowczo twierdziła prezenterka w wywiadach, tym samym ucinając wszelkie spekulacje na temat ich uczucia. 

Grzegorz z kolei zdradził, czym tak naprawdę urzekła go Agnieszka. "Nie szukałem nowej miłości, ale myślę, że rok po rozstaniu byłem już gotowy na poznanie kogoś. Agnieszka poza tym, że jest oczywiście szalenie atrakcyjna, zrobiła na mnie wrażenie skromnością i ciepłem. Była bardzo naturalna, sympatyczna i delikatna. Coś mnie w niej urzekło i chciałem ją znów zobaczyć", opowiadał muzyk w wywiadzie dla "Pani".

Czytaj także:  Tak wygląda córka Alicji Węgorzewskiej. Fani nie mają wątpliwości, że to kopia mamy!

Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży, Gala wręczenia nagród Fryderyk 2015

Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży, Gala wręczenia nagród Fryderyk 2015
Fot. Podlewski/AKPA

Agnieszka i Grzegorz Hyży, premiera filmu Podatek od miłości, Warszawa, 22.01.2018 rok
Fot. Adam Jankowski/East News

Agnieszka i Grzegorz Hyży, premiera filmu Podatek od miłości, Warszawa, 22.01.2018 rok

Ślub Agnieszki i Grzegorza Hyży

Para była w sobie niezwykle mocno zakochana i postanowiła nie tracić czasu na sformalizowanie związku. Już po trzech miesiącach od poznania zaręczyli się. W 2015 roku wzięli ślub w Pałacu Senatorskim na Kapitolu w Rzymie. Z dala od polskich mediów i paparazzi. Do dziś świętują każdą rocznicę ślubu, wstawiając wyjątkowe zdjęcia na swoje profile społecznościowe. 

Z upływem czasu para coraz częściej zaczęła udzielać się publicznie. Zaczęli razem bywać na różnych wydarzeniach kulturalnych, udzielać wspólnych wywiadów, czy brać udział we wspólnych sesjach fotograficznych. Jednak wciąż podchodzą do świata mediów z dużym dystansem. „Jestem nauczona doświadczeniem, że lepiej mówić mniej o swoim życiu prywatnym, bo później to jest często wykorzystywane przeciwko mnie i trudno jest zatrzymać to zainteresowanie mediów. My żyjemy trochę za zamkniętymi drzwiami, dużo bardziej niż się to działo kilka lat temu i uważam, że wychodzi nam to absolutnie na zdrowie. Dostaliśmy mocno po plecach od mediów i wcale nam to dobrze nie zrobiło. To na pewno miało wpływ na to, że my się trochę wycofaliśmy z życia jako para publicznie", przyznała Agnieszka Hyży w wywiadzie dla portalu Plejada

Czytaj także: Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wrócili do siebie. Aktorka potwierdziła nieoficjalne doniesienia 

Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży, Warszawa, 25-lecie telewizji Polsat, 11.12.2017 rok
Fot. TRICOLORS/East News

Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży, Warszawa, 25-lecie telewizji Polsat, 11.12.2017 rok

 

Agnieszka i Grzegorz Hyży powitali na świecie syna Leona

Owocem ich miłości został syn Leon. Jednak zanim dziecko pojawiło się w ich rodzinie, długo się o nie starali. Nie obyło się bez poronień. "Przez ostatnie siedem miesięcy toczyliśmy, nie pierwszy raz, nierówną walkę o coś najcenniejszego i najbardziej bezbronnego, ale także o spełnienie naszego wielkiego marzenia. Szczęśliwie, udało się uratować to, co aktualnie najważniejsze. Do tej pory udawało mi się ukradkiem przemykać niezauważoną. Z wielu powodów, nie da się dłużej ukrywać mojego stanu. Chciałam przekazać tę nowinę osobiście. Po kilku latach wzlotów i upadków, marzeń i braku nadziei, w momencie najmniej spodziewanym, dzieje się coś tak wyjątkowego", pisała Agnieszka Hyży na Instagramie.

Na szczęście już nie muszą się o nic martwić, ponieważ chłopczyk urodził się zdrowy. Gwiazda za pośrednictwem Instagrama w listopadzie 2021 roku podzieliła się z fanami radosną nowiną. Pierwsze zdjęcie z Leonem podpisała następującymi słowami: „Bardzo długa podróż za nami... Nasz świat się zatrzymał, a zegar stanął w miejscu. Choć minęło już sporo czasu od kiedy jesteśmy RAZEM, wciąż trudno nam w to uwierzyć. RODZINA. Dziś doświadczamy i odczuwamy ją bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Nareszcie... Szczęśliwi RODZICE i RODZEŃSTWO”, napisała szczęśliwa mama.

Przeczytaj też: Gwiazdy na otwarciu Polsat SuperHit Festiwal 2023 w Sopocie

 

Leon rośnie jak na drożdżach, a dumni rodzice starają się utrzymać balans pomiędzy pracą a wychowaniem dzieci w patchworkowej rodzinie. "Konfrontacja naszych wyobrażeń z rzeczywistością może być różna. Sama jako jedynaczka (nad czym bardzo ubolewam) nie musiałam mierzyć się z sytuacją pojawienia się rodzeństwa, dziś jako mama muszę zmierzyć się z „wprowadzeniem” malucha w życie starszych Dzieci", napisała w swoim najnowszym poście na Instagramie Agnieszka Hyży.

W jednym z wywiadów prezenterka podkreślała, że synek jest wspaniałym uzupełnieniem rodziny. Leon wprowadził do ich życia wiele radości. „Jest takim łącznikiem nas wszystkich w tym patchworku, że każdego dnia jak patrzymy jak się rozwija, jak zdobywa nowe umiejętności, a przede wszystkim jak widzimy, jaki starsze rodzeństwo ma z nim kontakt i jak on się cieszy, gdy oni się pojawiają, to myślę, że jesteśmy w dobrym miejscu jeżeli chodzi o to życie rodzinne”, dodawała w rozmowie z Jastrząb Post podczas gali XVII Polish Businesswoman Awards.

Wyjątkowa historia miłości Agnieszki Hyży i Grzegorza Hyży

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży podkreśla, że wspólnie z mężem udaje jej się pokonać wszelkie trudności. Ich związek oparty jest na przyjaźni, miłości i zrozumieniu. Zakochani szanują swoje poglądy. „Choć świat i ludzie rozpalają nam czasem ognisko w ogródku, dolewają paliwa i wszystko wokół płonie… jakoś to gasimy. Bywa, że się poparzymy, ale wzajemnie wciąż „liżemy” rany. W tym roku obchodzimy 7 rocznicę ślubu, 8 lat razem. To „coś” znaczy, choć to nie polisa na zawsze, jednak zobowiązuje. Nie zawsze musimy się ze sobą zgadzać, ale zawsze musimy dojść do jakiegoś konsensusu. Dziś dziękuję za to, że jak nikt inny, potrafisz mi powiedzieć prosto w oczy, explicite, co myślisz i uważasz. Tak powinno być w przyjaźni … i małżeństwie”, podkreślała w jednym ze wpisów w 2022 roku.

Z okazji urodzin wokalisty, Agnieszka Hyży złożyła mu wyjątkowe życzenia. "birthdayboy lata lecą , a Ty fajniejszy. Uśmiechu, ja ten!🎂🥂", napisała, udostępniając film z udziałem ukochanego. 

Życzymy Agnieszce i Grzegorzowi dużo miłości oraz wielu chwil spędzonych z dziećmi w atmosferze ciepła i życzliwości.  

Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży, 2023 

Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży, 2023
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?