Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki wrócili do siebie
Fot. AKPA Kurnikowski
O TYM JEST GŁOŚNO

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wrócili do siebie. Aktorka potwierdziła nieoficjalne doniesienia 

Jak do tego doszło?

Rafał Kowalski 27 maja 2023 08:50
Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki wrócili do siebie
Fot. AKPA Kurnikowski

Około pół roku przerwy musieli dać sobie Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki, by dojść do wniosku, że nie mogą jednak bez siebie żyć. Para oficjalnie wróciła do siebie. Najpierw zakochani zapozowali razem na ściance Polsat SuperHit Festiwal, a po jego zakończeniu aktorka potwierdziła tę informację w wywiadzie.

Julia Wieniawa o powrocie do Nikodema Rozbickiego

Była połowa marca, gdy pierwsze źródła donosiły o tym, że Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki znów są razem. Ale żadne z nich nie chciało tego komentować. „Życie jest piękne, kiedy jest trochę w nim prywatności. Po prostu”, tłumaczył artysta w rozmowie z Party.

Wcześniej milczała też na ten temat aktorka, ale wczorajszy festiwal w Sopocie coś zmienił. Po wspólnym pozowaniu z ukochanym, gwiazda nie unikała potwierdzenia, że wróciła do zakończonego jesienią związku. „Jesteśmy razem. Myślałem, że dało się domyślić już jakiś czas temu. Wydarzyło się to zupełnie normalnie. To są nasze sprawy, ale jest dobrze”, skomentowała krótko w wywiadzie z Pomponikiem.

Życzymy wszystkiego dobrego!

OBEJRZYJ TAKŻE: Gwiazdy na otwarciu Polsat SuperHit Festiwal 2023 w Sopocie

Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki wrócili do siebie
Fot. AKPA Kurnikowski

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki - historia poznania i miłości

To jedna ze znajomości, która zaczęła się wiele lat temu. Julia Wieniawa była jeszcze gimnazjalistką i występowała w serialu Rodzinka.pl. O siedem lat starszy Nikodem też stawiał pierwsze kroki w mediach. Para kumplowała się ze sobą, ale nie było mowy o niczym więcej.

Później aktorka była w związku z Antkiem Królikowskim i z Baronem, a cierpliwy Nikodem bywał dla niej ramieniem, w którym mogła znaleźć otuchę i wsparcie. Dopiero w styczniu 2021 opinia publiczna dowiedziała się, że tę dwójkę łączy miłość.

Dlaczego drogi do ich serc tak późno się przecięły? „Bardzo mi było dobrze być singielką. Potrzebowałam też takiego czasu, żeby troszkę się uspokoić, troszkę dowiedzieć się, czego tak naprawdę chcę i w momencie, kiedy byłam gotowa, to weszłam w kolejny związek. Ale to nie było takie hop siup z Nikodemem, to troszkę trwało”, mówiła Pomponikowi Julia Wieniawa.

SPRAWDŹ TAKŻE WYWIAD Z SIERPNIA 2022: Julia Wieniawa o miłości i związku z ukochanym: „Mam wspaniałego chłopaka. Prawdziwa miłość polega na wzajemnym słuchaniu się. Byciu dla siebie i dawaniu, a nie tylko braniu”

Zakochani doceniali w sobie, że wspierają się w pasjach, a jednocześnie umieli dawać sobie sporo przestrzeni. Uczyli się też mieszkać ze sobą. Nikodem był pierwszym partnerem, z którym Julia mieszkała na co dzień. Niestety jesienią 2022 roku przekazali smutne wieści o końcu związku. „Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź. Pozdro z Londynu!”, napisali pod zdjęciem ze wspólnej wycieczki, która wypadała w rocznicę ich związku, a na którą wybrali się już jako znajomi.

Co było dalej? Dziś już wiemy… 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?