Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży, 25-lecie POLSAT, 2017
Fot. TRICOLORS/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Agnieszka Hyży szczerze o małżeństwie: „Włoska rodzina przy nas to przedszkole”

„Choć ludzie rozpalają nam czasem ognisko w ogródku, dolewają paliwa i wszystko wokół płonie… jakoś to gasimy”

Olga Figaszewska 20 marca 2022 09:51
Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży, 25-lecie POLSAT, 2017
Fot. TRICOLORS/East News

Agnieszka Hyży niedawno obchodziła urodziny. Z tej okazji na profilu gwiazdy pojawił się wyjątkowy post, w którym podzieliła się z fanami swoimi emocjami i przemyśleniami. Dziennikarka nie ukrywa, że jest wdzięczna za to, co wydarzyło się w jej życiu i za ludzi, których ma obok siebie. W poruszającym wpisie zwróciła się także do ukochanego męża i wyznała, jak wygląda ich związek. 

Agnieszka Hyży o małżeństwie z Grzegorzem Hyżym

Dziennikarka obchodziła swoje 37. urodziny. Jeden ze swoich postów poświęciła na to, by podziękować za całe dobro, którego doświadczyła w życiu. „To dzień, który skłania do refleksji, zmusza czasem do spojrzenia na siebie i w głąb siebie. Zwłaszcza w obliczu tego, czego doświadczamy od kilku tygodni. Od kiedy perspektywa na wszystko uległa diametralnej (r)ewolucji”, zaznaczyła Agnieszka Hyży w obszernym wpisie.

„Jestem zmęczona. Dlaczego ? To wiedzą Ci, którzy nie znają mnie tylko z Instagrama i mediów. Jestem szczęśliwa. Z jakiego powodu? To też wiedzą Ci, którzy nie znają mnie tylko z Instagrama i mediów. Dziś uczynię nieco inaczej niż zwykle. Zostawię w tym miejscu swoje życzenia i podziękowania, dla tych wszystkich, którzy w moim życiu są ważni i dzięki którym jestem tu, gdzie jestem”, dodawała.  

Dziennikarka podziękowała swoim pociechom, za to, że uczą ją priorytetów, pokory i odpowiedzialności. Córka i syn nadają naturalny kierunek jej życiowym wyborom. Wpływają na nią i zmieniają każdego dnia. Agnieszka Hyży w szczególnych słowach zwróciła się także do ukochanego.

Wspólnie z Grzegorzem Hyżym od siedmiu lat są szczęśliwym małżeństwem. Niedawno powitali na świecie wspólnego synka. Gwiazda zaznacza, że związek to ciągła praca i przecież nie zawsze jest idealnie. Agnieszkę i Grzegorza Hyżych łączy wyjątkowe uczucie. „Ktoś, z kim potrafię się kłócić najbardziej na świecie tak, że włoska rodzina przy nas to przedszkole. Ktoś, z kim potrafię nadawać na tych samych falach, jak z nikim innym. Kilka miesięcy temu dołączył do nasz syn. Nasze wspólne dziecko. Leon to cały ty”, zaczęła.

Zobacz też: Na przekór wszystkim! Oto historia miłości Agnieszki i Grzegorza Hyży

Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży, Wybory Miss Polski 2019
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży, Wybory Miss Polski 2019

Agnieszka Hyży w poruszającym poście o miłości do Grzegorza Hyżego

Agnieszka Hyży podkreśla, że wspólnie z mężem udaje jej się pokonać wszelkie trudności. Ich związek oparty jest na przyjaźni, miłości i zrozumieniu. Małżonkowie szanują swoje poglądy.

„Choć świat i ludzie rozpalają nam czasem ognisko w ogródku, dolewają paliwa i wszystko wokół płonie… jakoś to gasimy. Bywa, że się poparzymy, ale wzajemnie wciąż „liżemy” rany. W tym roku obchodzimy 7 rocznicę ślubu, 8 lat razem. To „coś” znaczy, choć to nie polisa na zawsze, jednak zobowiązuje. Nie zawsze musimy się ze sobą zgadzać, ale zawsze musimy dojść do jakiegoś konsensusu. Dziś dziękuję za to, że jak nikt inny, potrafisz mi powiedzieć prosto w oczy, explicite, co myślisz i uważasz. Tak powinno być w przyjaźni … i małżeństwie”, podkreślała.

Dziennikarka we wpisie zwróciła się również do byłego męża. Wspólnie z Mikołajem Witem gwiazda doczekała się cudownej córeczki. „Tato mojej córki — dziękuję, że starasz się być dla niej i dla naszej rodziny, życzliwym towarzyszem”, podziękowała.

Swój post Agnieszka Hyży zakończyła słowami: „A najbardziej życzę sobie, by w wejść w kolejny rok swojego życia, ze s(POKOJEM)”.

Życzymy wszystkiego, co najlepsze! 

Czytaj też: Kochał ją i rozpaczał, gdy zmarła: o miłości Ireny i Karola Strasburgerów

Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży, Polsat SuperHit Festiwal, Sopot, 2019 rok
Fot. TRICOLORS/East News

Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży, Polsat SuperHit Festiwal, Sopot, 2019 rok

Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży, 25-lecie POLSAT, 2017
Fot. TRICOLORS/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.