SZAFA GWIAZDY

Zobacz garderobę Macademian Girl! Tylko u nas blogerka radzi, jak zorganizować szafę

Czas na wiosenne porządki!

Barbara Łubko 19 lutego 2018 14:38

Macademian Girl, czyli Tamara Gonzalez Perea to jedna z najpopularniejszych polskich blogerek modowych, prawdziwy kolorowy ptak naszej blogosfery! Jej charakterystyczny styl pokochały Polki znudzone szarością i nudą. Macademian Girl udało się też przekonać do zabawy modą dziewczyny, które do tej pory nie miały odwagi na żonglowanie kolorami i wzorami w stylizacjach.

Blogerkę na Instagramie śledzi ponad 300 tysięcy osób, a jej profil na YouTube obserwuje ponad 50 tysięcy.

Ostatnio Tamara opublikowała vloga, w którym pokazała swoim fanom własną garderobę. Od razu widać, że Tamara jest doskonale zorganizowana, a ubrania i dodatki w jej garderobie perfekcyjnie uporządkowane! Dzięki temu, dużo łatwiej skomponować stylizację, a rzeczy nie niszczą się. Postanowiłam spytać Tamarę, jak zorganizowała swoją garderobę marzeń i jakimi zasadami kierowała się przy jej urządzaniu! 

Jak urządzić garderobę?

Zasady, którymi kierowała się Tamara, projektując własną garderobę są jasne. Równie dobrze można je wykorzystać przy urządzaniu dużej garderoby, która zajmuje osobne pomieszczenie, jak i niewielkiej szafy! Jeśli nie możesz nic znaleźć w swojej szafie, pora na wiosenne porządki. Idealnie zorganizowana garderoba to podstawa perfekcyjnego stylu! Skorzystaj więc z rad Macademian Girl - specjalnie dla VIVA.PL opowiedziała o urządzaniu swojej garderoby.

„Garderoba to prawdziwe królestwo dla kobiety, ale tylko jeśli jest dobrze uporządkowana. Moją zaprojektowałam sama, tak by wykorzystać maksymalnie przestrzeń do przechowywania. Jest też niezwykle kolorowa, dlatego tym bardziej ważna jest dla mnie organizacja wszystkiego, tak bym miała zawsze prosty dostęp do tego, co chcę akurat założyć.

Wszystko jest podzielone na sekcje i uporządkowane w kolorystyczną tęczę: od najjaśniejszego koloru (biały) do najciemniejszego (czarny). Osobno wiszą kolczyki - w specjalnych, transparentnych kieszonkach, buty są wyeksponowane na półkach - zawsze prawy przodem, a lewy tyłem (tak, by pokazać obcas). Bywa, że to właśnie obcas jest najciekawszym elementem designu buta. Na środku garderoby stoi duże, parawanowe lustro w którym mogę zobaczyć zakładaną kreację z każdej strony.

Przed lustrem stoi wygodna duża pufa. Jeśli akurat ja na niej nie siedzę, chętnie przesiadują na niej moje koty. Torebki poukładane są kolorystycznie na półkach, a ubrania podzieliłam na kategorie: płaszcze, kurtki, swetry, koszule, bluzki, spódnic i spodnie” - zdradziła VIVA.PL Macademian Girl.

W garderobie Macademian Girl 

Zobacz WIDEO, w którym Tamara oprowadza po swojej garderobie i pokazuje fanom całą kolekcję ubrań, dodatków i biżuterii, które ma w swojej kolekcji!   ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.