Warszawa Nocą
Fot. Warsaw Nights
STYL ŻYCIA

Długi weekend w Warszawie? Spędź go pod gołym niebiem!

Najlepsze miejscówki Warszawy!

Marta Roszewska 31 maja 2018 11:30
Warszawa Nocą
Fot. Warsaw Nights

Długi weekend to pora na słodkie lenistwo, ale także odrobinę szaleństw! Spędzasz ten czas w Warszawie? Świetnie się składa, bo jest tu co robić! W taką pogodę grzechem jest skrywać się przed czerwcowym słońcem, dlatego wszystkim proponujemy aktywności na świeżym powietrzu. Nie wiecie gdzie iść? Jak zawsze postaramy się temu zaradzić! Oto 5 miejsc, w których spędzicie miły czas po gołym niebem w Warszawie!

Nocny Market w Warszawie

Jedzeniowy targ na Dworcu Głównym szybko podbił serca warszawiaków. To miejsce otwierane jest tylko podczas letniego sezonu. Od 2016 roku funkcjonował jedynie od piątku do niedzieli. W tym roku jednak można się nim cieszyć już od czwartku! Co ciekawego czeka na Was w Nocym Markecie? Znajdziecie tu przeróżnych wystawców street food'owych, punkty usługowe (barber shopy, stanowiska tatuatorskie), bary, wystawy, muzykę oraz miejsce do odpoczynku. W czwartek, piątek i sobotę otwarty jest od godziny 17, w niedzielę zaś od 16. 

Hocki Klocki w Warszawie

Dla tych, którzy poszukują nadwiślańskiej potańcówki odsyłam do Hocków Klocków. Można się tam wybrać nie tylko na letnią imprezę, ale też, poszukać skarbów na Wyprzedaży Garażowej, przyjść na rodzinne grillowanie lub odprężyć się podczas wspólnej sesji jogi na tarasie.

Pomost 511 w Warszawie

Obok Hocków to najpopularniejsze miejsce nad Wisłą. Niezapomniane imprezy, projekcje filmów, lekcje tańca - czego chcieć więcej? Wpadajcie zatem na bulwar Flotylli Wiślanej, żeby miło spędzić czas!

Iskra Pole Mokotowskie w Warszawie

Zostajemy jeszcze przez chwilę na Mokotowie, by opowiedzieć Wam o wyjątkowym miejscu jakim jest Iskra. Jak piszą o sobie tu relaks i dobra zabawa jest sztuką! Na przestrzeń klubu składa 2500mogrodu z basenem, bujna zieleń, bar oraz podziemna przestrzeń. Imprezy organizowane w Iskrze zawsze przyciągają tłumy ludzi, co jest najlepszą recenzją tego miejsca!

Prochownia Żoliborz w Warszawie

Tym razem przenosimy się na Żoliborz, by zaczerpnąć świeżego powietrza w Prochowni. Można tu zostać na dłużej - nakarmią Was, napoją, a przy okazji obejrzycie jakiś dobry film w organizowanym przez nich Kinie Pod Chmurką. To miejsce przyciąga zarówno młodych ludzi, jak i rodziny z dziećmi. Nic dziwnego, odcięta od ulic Żoliborza Prochownia znakomicie sprawdza się na wypoczynek na leżaku w okolicznościach przyrody Parku Żeromskiego. 

Hocki Klocki / Nad Wisłą
Fot. Instagram

ISKRA Pole Mokotowskie
Fot. Instagram

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…