Wybór jest naprawdę ciężki!

Marta Roszewska 8 kwietnia 2018 11:00

Sezon festiwalów muzycznych zbliża się wielkimi krokami! Dla zainteresowanych wybraliśmy kilka wydarzeń wartych uwagi. Coachella, na której wystąpi Beyonce jest z pewnością jednym z nich! Do tego Burning Man, Hangout Music Fest, Open'er Festival i Tomorrowland. W tych miejscach zapomnicie o rzeczywistości! Muzyka na żywo, plażowa atmosfera i wielcy artyści w jednym miejscu! Wybór nie należy do prostych, ale warto wybrać się przynajmniej na jeden z nich! Oto kilka festiwali, które musicie odwiedzić w 2018 roku!

1/4
Burning Man
Copyright @Instagram @burningman
1/4

Burning Man

Ten niesamowity festiwal odbywa się na pustyni Black Rock, w północnej Nevadzie. Nazwa wydarzenia pochodzi od rytuału podpalania kukły. W ten sposób, jeden z pomysłodawców chciał pożegnać się z przeszłością po wielkim zawodzie miłosnym. Ten niezwykły festiwal to nie tylko muzyka, lecz przede wszystkim miejsce, w którym tworzące się społeczności mają szansę na bezgraniczną autoekspresję. Co roku, po ukończeniu festiwalu, wszystkie dekoracje zostają spalone tak, by nie było po nim śladu.

Tegoroczna edycja odbędzie się 26 sierpnia - 3 września.

2/4
Tomorrowland
Copyright @Instagram @tomorrowland
2/4

Tomorrowland

Znany wielu miłośnikom muzyki festiwal Tomorrowland odbywa się w mieście Boom, w Belgii. Tłumy fanów co roku przybywają, by pobawić się przy muzyce na żywo swoich ulubionych artystów, a także skorzystać z wielu innych atrakcji. Ważnym aspektem tego wydarzenia są także dekoracje, które twórcy projektują we współpracy z Disneyem!

W tym roku Tomorrowland odbędzie się 20-29 lipca.

3/4
Hangout Music Fest
Copyright @Instagram @hangoutfest
3/4

Hangout Music Fest

Tych, którzy lubią posłuchać dobrego rocka, reggae czy rapu, zachęcamy do wyjazdu na Hangout Music Fest w stanie Alabama. W tym roku będziecie mogli pobawić się przy muzyce Kendricka Lamar, The Killers czy The Chainsmokers. Plażowy klimat, dobra muzyka i słoneczna pogoda. Czego chcieć więcej?

Zainteresowanych informujemy, że festiwal zaczyna się 18 maja.

4/4
Open'er Festival
Copyright @Instagram @opener_festiwal
4/4

Open'er Festival

Na naszej liście znalazł się także polski festiwal. Nie bez powodu. Open'er gromadzi znakomitych artystów w jednym miejscu - a dokładnie na lotnisku w Gdyni. W tym roku będziecie mogli pobawić się przy muzyce Gorillaz, Massive Attack czy Young Thug. 4-dniowy karnet kosztuje ok. 600 zł (w ofercie jest także pole namiotowe).

W tym roku zarezerwujcie sobie 4-7 lipca i spieszcie się z zakupem biletów!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.