Sprawdź je i zapomnij o zwykłych hotelach!

Aleksandra Charzewska 3 lipca 2018 17:30

Znudziły Cię już standardowe hotele i apartamenty? A może zawsze chciałeś zamieszkać w domku na drzewie? Odkryliśmy ciekawe miejsca w Polsce, które zachwycają designem i atmosferą. Pływające apartamenty w Mielnie, pokoje w zabytkowym pociągu i futurystyczna bryła domków w Wiśle. Co wybierasz? Sprawdź naszą galerię i wybierz się na niezapomniany wypoczynek! 

1/5
nietypowe apartamenty na wakacje
Copyright @materiały prasowe
1/5

Pływający pensjonat HT Houseboats znajduje się na jeziorze Jamno. Domki oferują nieograniczony widok na jezioro i wyposażone są w tarasy. Do dyspozycji gości jest też pływająca sauna. To nie wszystko! Każdy domek to także jacht, którym możecie wyruszyć w rejs po jeziorze.

2/5
nietypowe apartamenty na wakacje
Copyright @materiały prasowe
2/5

 Pensjonat W DRZEWACH oferuje na wynajem cztery apartamenty: tuja, sosna, jodła i grab, które niemal całkowicie wtapiają się w leśny krajobraz. Domki zbudowane są z materiałów przyjaznych dla środowiska. Jeżeli chcesz odpocząć od zgiełku miasta zamieszkaj w Nałęczowie, kilka metrów nad ziemią.

3/5
nietypowe miejsca na wakacje
Copyright @materiały prasowe
3/5

Siedlisko Sobibór położone nad Bugiem niedaleko Włodawy powstało ze starej zrujnowanej zagrody, która wyglądem przypomina polską wieś sprzed 100 lat. Duszę pensjonatu tworzą odratowane wiejskie meble wypełniające drewniane wnętrza, w których poczujesz się jak na wakacjach u babci. 

4/5
nietypowe apartamenty na wakacje
Copyright @booking.pl
4/5

Dzięki apartamentom Cesarskie w Białowieży możesz przenieść się do początków XX wieku. W tym pensjonacie możesz zamieszkać w zabytkowych wagonach kolejowych, starej wieży ciśnień lub w domu dróżnika. Wnętrza wypełniają zabytkowe meble i stylowe dodatki wzorowane na tych, którymi otaczał się car Mikołaj II.

5/5
nietypowe apartamenty na wakacje
Copyright @instagram.com/@daszkiewiczowa
5/5

Szuflandia położona jest w malowniczej Wiśle. Budynki formą przypominają nakładające się na siebie w nieładzie szuflady. Nowoczesna konstrukcja budynków została pokryta drewnem, dzięki czemu nie tylko wtapiają się one w leśny krajobraz okolicy, ale także są wydają się być przytulne i swojskie. 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.