Oto najmodniejsze pomysły na przyjęcie z okazji narodzin dziecka w 2018 roku!

Agata Jurek 24 maja 2018 18:30

Moda na baby shower przyszła do nas z zachodu. To doskonała okazja, żeby przyszła mama mogła spotkać się z przyjaciółkami zanim pochłonie ją macierzyństwo! Jaki motyw przewodni wybrać i czego na waszym party nie może zabraknąć? Trendy na 2018 rok to już nie tylko różowe i niebieskie dekoracje, ale także styl boho i różnokolorowe dodatki. Czym różni się przyjęcie dla przyszłych mam, które mają już jednego potomka i jaka jest coraz bardziej popularna alternatywa dla baby shower? Sprawdźcie najnowsze inspiracje w naszej galerii!

1/6
Jak zorganizować baby shower?
Copyright @Instagram.com
1/6

Planujesz baby shower w plenerze? Zdecyduj się na modny styl boho! Kochają go już nie tylko przyszłe panny młode, ale także przyszłe mamy. Zamiast dekoracji w kolorze różu i błękitu wiosną i latem wyciągamy koce, hamaki, łapacze snów, i ruszamy do ogrodu na baby shower w stylu boho!

2/6
Jak zorganizować baby shower?
Copyright @Instagram.com
2/6

Dekoracje inspirowane kolorową posypką to hit przyjęć z okazji narodzin dziecka. Wykorzystaj zarówno prawdziwą posypkę na słodkich wypiekach, jak i kolorowe confetti. „Sprinkle shower” (z ang. „sprinkle” - posypka) to także typ przyjęcia dla kobiet, które witają na świecie kolejne dziecko, a goście „obsypują” przyszłą mamę już tylko najbardziej potrzebnymi prezentami.

3/6
Jak zorganizować baby shower?
Copyright @Instagram.com
3/6

Coraz modniejsza alternatywa dla baby shower to niezobowiązujące przyjęcie w domu lub w ogrodzie organizowane dopiero po narodzinach dziecka, czyli tzw. sip and see (z ang. „sip and see” – popijaj i oglądaj). Świeżo upieczeni rodzice mogą pochwalić się swoim maleństwem i zaprosić najbliższych na domowej roboty drinki i przekąski.

4/6
Jak zorganizować baby shower?
Copyright @Instagram.com
4/6

Bez względu na to, jaki typ plenerowego przyjęcia wybierzesz, nieodłączny element to wymyślne balonowe dekoracje! Helowe balony napełniamy teraz confetti, zielenią lub kwiatami i doczepiamy długie girlandy.

5/6
Jak zorganizować baby shower?
Copyright @Instagram.com
5/6

Wisienką na torcie podczas plenerowego przyjęcia będzie własnej roboty bufet z przekąskami lub bar z napojami.

6/6
Wielkanoc 2018: wielkanocne dekoracje
Copyright @Bloomy.pl
6/6

Autorka artykułu Agata Jurek jest specjalistką od eventów i założycielką Bloomy.pl, gdzie projektuje oprawę wydarzeń, ślubów oraz tworzy niebanalne dekoracje z kwiatów.

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.