STYL ŻYCIA

Co będziemy jeść w 2018 roku? Oto nowe superfoods!

Musisz wypróbować je wszystkie!

Marta Roszewska 6 marca 2018 15:30

Superfoods 2018 już podbijają  konta instagramowe oraz blogi kulinarne. Trendy w odżywianiu zmieniają się dość szybko nie tylko po to, by zadowolić podniebienia smakoszy, ale także byśmy mieli szeroki wybór cennych składników odżywczych. W tym roku pojawia się kilka ciekawych propozycji - niektóre z nich o dziwo mieliśmy zwykle pod ręką!

Dlaczego warto zwracać uwagę na superfoods? Powód jest prosty! W dzisiejszych czasach, otoczeni jesteśmy produktami przepełnionymi chemią, dlatego powszechnym zjawiskiem stało się spożywanie naturalnego pożywienia. Menu w restauracjach i kawiarniach zmieniają się, a sklepy z ekologiczną żywnością zdobywają coraz większą popularność.

Z białego pieczywa przerzucamy się na zdrowe, pełnoziarniste produkty, poranne smoothie wzbogacamy dodatkowymi składnikami, a słodycze zastępujemy zdrowymi przekąskami. Oby tak dalej! To idealne sposoby na walkę z wirusami, poprawę odporności oraz lepsze samopoczucie! Quinoa, olej kokosowy, spirulina, komosa ryżowa... to superfoods, które wszystkie znamy! To co będziemy jeść w tym roku? Sprawdźcie w naszej galerii!  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.