STYL ŻYCIA

Co będziemy jeść w 2018 roku? Oto nowe superfoods!

Musisz wypróbować je wszystkie!

Marta Roszewska 6 marca 2018 15:30

Superfoods 2018 już podbijają  konta instagramowe oraz blogi kulinarne. Trendy w odżywianiu zmieniają się dość szybko nie tylko po to, by zadowolić podniebienia smakoszy, ale także byśmy mieli szeroki wybór cennych składników odżywczych. W tym roku pojawia się kilka ciekawych propozycji - niektóre z nich o dziwo mieliśmy zwykle pod ręką!

Dlaczego warto zwracać uwagę na superfoods? Powód jest prosty! W dzisiejszych czasach, otoczeni jesteśmy produktami przepełnionymi chemią, dlatego powszechnym zjawiskiem stało się spożywanie naturalnego pożywienia. Menu w restauracjach i kawiarniach zmieniają się, a sklepy z ekologiczną żywnością zdobywają coraz większą popularność.

Z białego pieczywa przerzucamy się na zdrowe, pełnoziarniste produkty, poranne smoothie wzbogacamy dodatkowymi składnikami, a słodycze zastępujemy zdrowymi przekąskami. Oby tak dalej! To idealne sposoby na walkę z wirusami, poprawę odporności oraz lepsze samopoczucie! Quinoa, olej kokosowy, spirulina, komosa ryżowa... to superfoods, które wszystkie znamy! To co będziemy jeść w tym roku? Sprawdźcie w naszej galerii!  

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.