Oto 5 najgorętszych pomysłów na modny ślub!

Agata Jurek 18 listopada 2017 15:00

Bierzesz ślub w 2018 roku i zastanawiasz się, czego nie może zabraknąć na twoim przyjęciu weselnym? Specjalnie dla ciebie tropimy trendy zza oceanu. Od ścianek z donutów przez torty o wyglądzie górskiego kryształu po własne filtry na Snapchacie! Zobacz nasz krótki przewodnik po tym, co będzie trendy na ślubach i weselach w 2018 roku!

1/6
Trendy weselne na 2018 rok
Copyright @Instagram.com
1/6

Zieleń

Greenery to kolor roku Pantone 2017, ale nic nie wskazuje na to, żeby zielony trend ślubny zmniejszył swoją popularność w przyszłym sezonie. Zieleń cięta, sukulenty, kaktusy, mech zdobią stoły, sale weselne, ołtarze i bukiety ślubne. Zielone dodatki dominują, a nawet czasem zupełnie zastępują kwiaty. Niektóre panny młode wpinają prawdziwe sukulenty nawet we włosy!


Zielone, naturalne ozdoby do włosów (sukulenty teraz mają swoje pięć minut!) i bukiet tylko z zielonych roślin pięknie kontrastują z bielą sukni

Stoły weselne przystrojone na zielono - hit 2018 roku!

2/6
Trendy weselne na 2018 rok
Copyright @Instagram.com
2/6

Słodkie bufety

Jaki deser będzie najlepszą „kropką nad i” na weselnej uczcie? Zamiast tradycyjnej szarlotki, zaskocz gości niebanalną prezentacją słodkiego bufetu! W Stanach królują wymyślne ściany z donutów oraz samoobsługowe lodowe bary. Te sprawdzą się najlepiej w letnie miesiące. Goście będą zachwyceni mogąc wybrać ulubiony smak, posypki, polewy i dodatki. Co powiecie na lody czekoladowe z kawałkami kruchej czekolady, posypką w kształcie serc, oblane truskawkowym sosem - połączenie idealne dla pana młodego według amerykańskiego producenta lodów Blue Bell Ice Cream?

3/6
Trendy weselne na 2018 rok
Copyright @Instagram.com
3/6

Fantazyjne torty

Tradycyjnie podane desery zamieniamy na finezyjne bufety, ale torty weselne nie schodzą z afisza! I przybierają formę prawdziwych dzieł sztuki. Torty to absolutny „must-have” każdego wesela. Teraz popularnością na Instagramie wyróżniają się rustykalne naked cakes, w których ciasto nie jest pokryte polewą ani lukrem, brushtroke cakes zdobione jak za pociągnięciem pędzla malarza (rozsławione przez rosyjską cukiernię Kalabasa) oraz torty Geoda, które do złudzenia przypominają kryształ górski.

4/6
Trendy weselne na 2018 rok
Copyright @Instagram.com
4/6

Nie tylko hashtag #wesele

Jak wykorzystać cyfrowe trendy i multimedia na ślubie i weselu? Oprócz hashtagów coraz popularniejsze są personalizowane geofiltry ślubne na Snapchacie, które można zaprojektować specjalnie na tę okazję. Dostępne są dla weselnych gości przez 30 dni, w konkretnej lokalizacji, gdzie odbywa się uroczystość.

5/6
Trendy weselne na 2018 rok
Copyright @Instagram.com
5/6

Pomysłowe atrakcje dla gości

Młode pary i wedding plannerzy prześcigają się także w niebanalnych pomysłach, jakie rozrywki zapewnić gościom podczas przyjęcia. Oldschoolowa fotobudka urządzona we wnętrzu „Ogórka”? A może kącik dla gości ze zmywalnymi tatuażami, najlepiej z własnym weselnym logo lub z brokatowymi ozdobami na ciało (tak, tak, i to wcale nie mowa o karnawale!). W prostszej wersji – maszyna z kolorową watą cukrową. Słodki bufet i świetna atrakcja w jednym!

6/6
Wielkanoc 2018: wielkanocne dekoracje
Copyright @Bloomy.pl
6/6

Autorka artykułu Agata Jurek jest specjalistką od eventów i założycielką Bloomy.pl, gdzie projektuje oprawę wydarzeń, ślubów oraz tworzy niebanalne dekoracje z kwiatów.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.