Dlaczego celebryci tak polubili ten kraj?

Barbara Łubko 28 czerwca 2018 10:45

Grecja to kierunek, który pokochały polskie gwiazdy. Najczęściej odpoczywają na malowniczych wyspach. Santorini, Kreta, Korfu czy wreszcie Mykonos to jedne z popularniejszych kierunków. Właśnie na Mykonos urlop spędzały m.in: Kinga Rusin, Anna Lewandowska, Jessica Mercedes czy Joanna Przetakiewicz. Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny tak pokochali Grecję, że nawet wzięli tam ślub! Tak samo jak wcześnie Sara i Artur Borucowie. Ewa Chodakowska kocha nie tylko Grecję, ale też… Greka! Swojego męża Lefterisa Kavoukisa poznała właśnie w Grecji podczas wakacji. Co jeszcze gwiazdę zafascynowało w tym kraju? Sprawdziliśmy!  

1/9
Ewa Chodakowska w Grecji
Copyright @Instagram.com
1/9

Ewa Chodakowska na Instagramie zdradziła, skąd się wzięła jej fascynacja Grecją: Jestem Polką, ale w moim rodzinnym domu Grecja od zawsze miała swoje szczególne miejsce .. Moje dwie siostry mieszkały w Grecji długie lata – mój Tata pomieszkiwał... przywoził oliwę z oliwek i grecką muzykę. W moim domu prawie wszyscy znają grecki.

2/9
Ewa Chodakowska w Grecji
Copyright @Instagram.com
2/9

Moje miejsce na ziemi Mykonos dotychczas Grecja była wszystkim w Polsce znana z wysp takich jak Kreta czy Rodos – najwyższa pora na mapie destynacji zaznaczyć takie miejsce jak MYKONOS na który wracamy z Lelkiem co roku

3/9
Marina w Grecji
Copyright @Instagram.com
3/9

Marina z Wojtkiem nie tylko powiedzieli sobie w Grecji sakramentalne „tak”, ale też spędzili na Santorini urlop w 2017 roku.

4/9
Małgorzata Rozenek-Majdan w Grecji
Copyright @Instagram.com
4/9

Małgorzata Rozenek-Majdan na słonecznym Mykonos.

5/9
Kinga Rusin w Grecji
Copyright @Instagram.com
5/9

Kinga Rusin kocha sport! W Grecji nie tylko relaksowała się w urokliwej scenerii, ale też trenowała kitesurfing.

6/9
Grecja Mykonos
Copyright @Grecos
6/9

Mykonos to grecka wyspa, wchodząca w skład archipelagu Cykladów.

7/9
Grecja Mykonos
Copyright @Grecos
7/9

Piękne ulice miasteczek na Mykonos zachwycają!

8/9
Grecja Santorini
Copyright @Grecos
8/9

Santorini, podobnie jak Mykonos, należy do archipelagu Cykladów.

9/9
Grecja Santorini
Copyright @Grecos
9/9

Dziękujemy za udostępnienie zdjęć z Grecji biuru podróży Grecos

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.