Dlaczego celebryci tak polubili ten kraj?

Barbara Łubko 28 czerwca 2018 10:45

Grecja to kierunek, który pokochały polskie gwiazdy. Najczęściej odpoczywają na malowniczych wyspach. Santorini, Kreta, Korfu czy wreszcie Mykonos to jedne z popularniejszych kierunków. Właśnie na Mykonos urlop spędzały m.in: Kinga Rusin, Anna Lewandowska, Jessica Mercedes czy Joanna Przetakiewicz. Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny tak pokochali Grecję, że nawet wzięli tam ślub! Tak samo jak wcześnie Sara i Artur Borucowie. Ewa Chodakowska kocha nie tylko Grecję, ale też… Greka! Swojego męża Lefterisa Kavoukisa poznała właśnie w Grecji podczas wakacji. Co jeszcze gwiazdę zafascynowało w tym kraju? Sprawdziliśmy!  

1/9
Ewa Chodakowska w Grecji
Copyright @Instagram.com
1/9

Ewa Chodakowska na Instagramie zdradziła, skąd się wzięła jej fascynacja Grecją: Jestem Polką, ale w moim rodzinnym domu Grecja od zawsze miała swoje szczególne miejsce .. Moje dwie siostry mieszkały w Grecji długie lata – mój Tata pomieszkiwał... przywoził oliwę z oliwek i grecką muzykę. W moim domu prawie wszyscy znają grecki.

2/9
Ewa Chodakowska w Grecji
Copyright @Instagram.com
2/9

Moje miejsce na ziemi Mykonos dotychczas Grecja była wszystkim w Polsce znana z wysp takich jak Kreta czy Rodos – najwyższa pora na mapie destynacji zaznaczyć takie miejsce jak MYKONOS na który wracamy z Lelkiem co roku

3/9
Marina w Grecji
Copyright @Instagram.com
3/9

Marina z Wojtkiem nie tylko powiedzieli sobie w Grecji sakramentalne „tak”, ale też spędzili na Santorini urlop w 2017 roku.

4/9
Małgorzata Rozenek-Majdan w Grecji
Copyright @Instagram.com
4/9

Małgorzata Rozenek-Majdan na słonecznym Mykonos.

5/9
Kinga Rusin w Grecji
Copyright @Instagram.com
5/9

Kinga Rusin kocha sport! W Grecji nie tylko relaksowała się w urokliwej scenerii, ale też trenowała kitesurfing.

6/9
Grecja Mykonos
Copyright @Grecos
6/9

Mykonos to grecka wyspa, wchodząca w skład archipelagu Cykladów.

7/9
Grecja Mykonos
Copyright @Grecos
7/9

Piękne ulice miasteczek na Mykonos zachwycają!

8/9
Grecja Santorini
Copyright @Grecos
8/9

Santorini, podobnie jak Mykonos, należy do archipelagu Cykladów.

9/9
Grecja Santorini
Copyright @Grecos
9/9

Dziękujemy za udostępnienie zdjęć z Grecji biuru podróży Grecos

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.