Karolina Pisarek, Roger Salla, VIVA! czerwiec 2022, 12/2022
Fot. Szymon Boczek
wakacje gwiazd

Rajska podróż poślubna Karoliny Pisarek na Bora Bora!

Jak nowożeńcy spędzają wakacje?

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 29 czerwca 2022 14:57
Karolina Pisarek, Roger Salla, VIVA! czerwiec 2022, 12/2022
Fot. Szymon Boczek

W czerwcu Karolina Pisarek i jej ukochany Roger Salla powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Poznali się w klubie sportowym, gdzie modelka trenowała tajski boks. Decyzję o ślubie podjęli po roku znajomości.  W VIVIE! wraz z mężem Rogerem Sallą opowiedzieli o swojej miłości. Teraz przyszedł czas na podróż poślubną. Para wybrała się na Bora Bora. Jak wyglądały ich wakacje?

ZOBACZ TEŻ: Karolina Pisarek i Roger Salla w wyjątkowej sesji ślubnej! Zobacz ekskluzywne zdjęcia. Co jeszcze w nowym numerze dwutygodnika „VIVA!”?

Karolina Pisarek-Salla i Roger Salla na Bora Bora

Bora Bora to piękna wyspa, która należy do Wysp Pod Wiatrem, archipelagu Polinezji Francuskiej. Położona jest na Oceanie Spokojnym, a otaczają ją malownicze rafy koralowe. To raj dla miłośników nurkowania i fanów pięknych plaż. Na Bora Bora znajdują się bajkowe resorty z domkami na palach - nic więc dziwnego, że Bora Bora to jedna z wymarzonych destynacji dla nowożeńców.

Dla Karoliny Pisarek spędzenie tu podróży poślubnej to spełnienie marzeń. Na swoim profilu na Instagramie publikuje zdjęcia z wyjazdu. O Bora Bora napisała tak: „Miejsce, które zawsze chciałam odwiedzić. Honeymoon tutaj to spełnienie jednego z największych marzeń. Wdzięczna za każdą chwile spędzoną tutaj”.

CZYTAJ TAKŻE: Poznali się podczas zajęć z boksu, to była część jego planu... Oto historia miłości Karoliny Pisarek i Rogera Salli

Karolina Pisarek, Roger Salla, VIVA! czerwiec 2022, 12/2022
Fot. Szymon Boczek

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.