madonna-gwiazda-wakacje-jamajka-kobieta
Fot. East News
podróże

Jak Madonna świętowała swoje 62 urodziny na Jamajce?

Gwiazda wybrała się na wakacje na karaibską wyspę…

Redakcja VIVA! 17 sierpnia 2020 17:30
madonna-gwiazda-wakacje-jamajka-kobieta
Fot. East News

Legenda popu postanowiła swoje 62. urodziny świętować na karaibskiej wyspie! Gwiazd, która w kwietniu ujawniła, że ​​uzyskała pozytywny wynik testu na obecność przeciwciał koronawirusa, po trudnych miesiącach postanowiła wyjechać z rodziną i rzekomym partnerem Ahlamalikiem Williamsem na Jamajkę. W weekend Madonna udostępniła zdjęcia z tego wypadu na swoim profilu na Instagramie.

Trudny rok dla Madonny: koronawirus i kontuzje

Madonna ma za sobą ciężkie czas - przez cały rok borykała się z różnymi urazami, co spowodowało, że odwołała wiele swoich koncertów na trasie Madame X - jeszcze zanim pandemii koronawirusa wpłynęła na ostateczne zakończenie tej trasy. W maju, wkrótce po tym, jak Madonna ujawniła, że ​​uzyskała pozytywny wynik testu na obecność przeciwciał koronawirusa, piosenkarka przyznała, że ​​była chora podczas trasy koncertowej.Byłam chora pod koniec mojej trasy koncertowej w Paryżu ponad 7 tygodni temu, razem z wieloma innymi artystami biorącymi udział w moim koncercie, ale wtedy wszyscy myśleliśmy, że mamy bardzo poważną grypę. Dzięki Bogu wszyscy jesteśmy teraz zdrowi - przyznała.

Szalone wakacje Madonny na Jamajce

Nic więc dziwnego, że Madonna teraz stawia na relaks! Na wakacje na Jamajkę wybrała się z całą rodziną. Na pięknej wyspie świętowała swoje urodziny w towarzystwie dzieci i chłopaka. Jak się bawili? Mnóstwo czasu spędzali na plaży, ale jednym z ważniejszych punktów urodzinowej fety były oczywiscie karaibskie przysmaki.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Welcome to Jamaica..........🇯🇲🇯🇲🇯🇲💛 #birthday #leo @ahla_malik

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

Gwiazda nagrała nawet wideo, w którym możemy zobaczyć, jak wyglądała zabawa. Trzeba przyznać, że impreza prezentuje się bardzo… normalnie! Nie ma tu mowy o niesamowitych luksusach. Widać, że wszyscy się świetnie bawią.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@dualipa #levitatingremix

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.