Julia Wieniawa wydała majątek na wakacje
Fot. Instagram/Julia Wieniawa
O tym się mówi

Julia Wieniawa poleciała na wakacje na Mykonos, gdzie wynajęła ogromną willę!

Takich luksusów jeszcze nie widzieliście!

Marta Cieplak 31 maja 2021 17:30
Julia Wieniawa wydała majątek na wakacje
Fot. Instagram/Julia Wieniawa

Julia Wieniawa postanowiła nie czekać na lepszą pogodę w Polsce i poleciała na luksusowe wakacje na grecką wyspę Mykonos. Hotel w którym się zatrzymała to prawdziwa mekka influencerów i gwiazd z całego świata. Jedna doba kosztuje tam, bagatela, od 4000 zł za noc! A Julia spędza wakacje nie w najtańszy pokoju, ale w najdroższej dostępnej w hotelu willi! To się nazywa luksus.

Zobacz także: Modna stylizacja na lato 2021, zainspiruj się lookiem Julii Wieniawy!

Julia Wieniawa na luksusowych wakacjach na Mykonos

 Juliwa Wieniawa jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek młodego pokolenia. Do tego stworzyła już dwie marki – kosmetyczną Jusee i odzieżową Lemiss z ubraniami do jogi i jest niezwykle aktywna na Instagramie. Mówi się, że za jeden post sponsorowany na swoim feedzie inkasuje nawet 30 tysięcy złotych. Super Express policzył na początku tego roku, że tylko w czasie pandemii aktorka mogła zarobić 1,5 mln złotych! A jej miesięczne przychody to około 125 tysięcy złotych. Musimy przyznać, że te kwoty robią wrażenie!

Zobacz także: Julia Wieniawa wprowadziła się do apartamentu za 2 miliony i pokazała garderobę!

Nie dziwi więc fakt, że Julia Wieniawa chętnie podróżuje i zwiedza świat. Tym razem wybrała się na grecką wyspę Mykonos do słynnego, designerskiego hotelu Cavo Tagoo. 

Na swoim Instastories pokazała zdjęcia i filmiki zarówno z hotelu jak i relaksu nad basenem. Widoki są oszałamiające tak samo jak ceny. Według tego, co widzimy na zdjęciach podczas tzw. room tour, czyli zwiedzania pokoju, Wieniawa wybrała najdroższe zakwaterowanie w całym hotelu – Diamond Villa. To prywatna willa z basenem o powierzchni 250 m!

Wieniawa wakacje Mykonos maj 2021
Fot. Instagram/Julia Wieniawa

W willi mieści się ogromny stół, designerskie fotele, a z całego salonu rozpościera się widok na prywatny basen i morze.

Cava Tagoo Mykonos Wieniawa
Fot. Instagram/Julia Wieniawa

luksusowe wakacje Wieniawy
Fot. Instagram/Julia Wieniawa

Wynajęcie takiej willi na jedną noc kosztuje ponad 28 tysięcy złotych! 

Julia na wakacjach nie jest jednak sama. Jest z nią ukochany, Mikołaj Rozbicki, dwie przyjaciółki i ich partnerzy. Na razie Julia odpoczywa, cieszy się słońcem, doborowym towarzystwem i w końcu letnią pogodą!

luksus na wakacjach Wieniawy
Fot. Instagram/Julia Wieniawa

gdzie Wieniawa poleciała na wakacje
Fot. Instagram/Julia Wieniawa

Czekamy na kolejne relacje gwiazdy! 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.