kinga-rusin-viva-co-robi-na-wakacjach-sesja-3
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists
podróże

Kinga Rusin odpoczywa na urlopie! Jak spędza wakacje?

Co jeszcze słychać u sławnej dziennikarki?

Redakcja VIVA! 30 września 2020 12:30
kinga-rusin-viva-co-robi-na-wakacjach-sesja-3
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists

W życiu dziennikarki Kingi Rusin ostatnio dużo się dzieje! Gwiazda po piętnastu latach rozstała się z programem Dzień dobry TVN! Rusin zadebiutowała w słynnym śniadaniowym programie w 2005 roku. Pod koniec sierpnia dziennikarka o odejściu z programu poinformowała na swoim profilu na Instagramie. W poście wyjaśniła decyzję: „Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową, którą mam dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej - mojej dumie. Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna. Ostatnio wiele się zmieniło w „Dzień Dobry TVN”, a odejście mojego współprowadzącego stworzyło naturalną okazję, by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz? Jeśli chodzi o telewizję  - wiem co chcę robić i wiem czego nie chcę. Waham się co do kilku propozycji. Z pewnością chciałabym prowadzić program ostrzejszy, bardziej kontrowersyjny. Realizacja moich konkretnych wizji nie jest łatwa. Rozmowy trwają. Chcę też zająć się dziennikarsko poważniejszymi tematami i razem z własnym zespołem produkować reportaże i dokumenty - robiłam to, kiedy mieszkałam przez kilka lat w USA, zawsze to kochałam”.

Jak widać odejście z „Dzień dobry TVN” nie oznacza dla Kingi nudy. Wręcz przeciwnie. Gwiazda skupia się nad swoją firmą kosmetyczną, ale też prowadzi rozmowy w sprawie nowego programu, który mogłaby prowadzić. A co robi w między czasie?

Kinga Rusin pokazała zdjęcia z wakacji

Rusin właśnie przebywa na urlopie. Na swoim Instastories pokazała kilka urokliwych zdjęć z wyjazdu. Zapewne wybrała się do jednego z cieplejszych miejsc w Europie. Związany z koronawirusem zakaz podróżowania do odległych destynacji wciąż przecież obowiązuje. Trzeba przyznać, że miejsce, które wybrała gwiazda jest naprawdę piękne.

kinga-rusin-wakacje-2
Fot. Instagram: @kingarusin

Zagraniczne wakacje to jednak nie jedyna przyjemność, której ostatnio oddała się gwiazda. Rusin jest znaną miłośniczką jazdy konnej. Przyjaźni się też z Piotrem Kraśko i Karoliną Ferenstein-Kraśko, a w należącej do rodziny Ferensteinów stadninie w Gałkowie spędza sporo czasu. Na początku września Kinga wybrała się do Gałkowa na Grand Prix Gałkowo Perlage Masters. Zdjęcie z tego wydarzenia wrzuciła na Instagram. W fioletowej kreacji od MMC wyglądała doskonale!
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pędzę na Grand Prix Gałkowo Perlage Masters💜 @mmcstudiodesign

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dlaczego już nie DDTVN? Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową, którą mam dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej - mojej dumie. Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna. Ostatnio wiele się zmieniło w Dzień Dobry TVN, a odejście mojego współprowadzącego stworzyło naturalną okazję by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz? Jeśli chodzi o telewizję - wiem co chcę robić i wiem czego nie chcę. Waham się co do kilku propozycji. Z pewnością chciałabym prowadzić program ostrzejszy, bardziej kontrowersyjny. Realizacja moich konkretnych wizji nie jest łatwa. Rozmowy trwają. Chcę też zająć się dziennikarsko poważniejszymi tematami i razem z własnym zespołem produkować reportaże i dokumenty - robiłam to, kiedy mieszkałam przez kilka lat w USA, zawsze to kochałam. Nie żegnam się więc! Dziękuję całej ekipie Dzień Dobry TVN za 15 lat wspaniałej, wspólnej pracy. Pozdrawiam wszystkich widzów! Do zobaczenia!

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.