sandra-kubicka-na-wakacjach-pokazuje-opalone-dlugie-nogi
Fot. Instagram@sandrakubicka
wakacje gwiazd

Sandra Kubicka wybrała się na wakacje marzeń, a hotel kosztował krocie!

Luksus nie może być tani…

Redakcja VIVA! 25 czerwca 2021 14:30
sandra-kubicka-na-wakacjach-pokazuje-opalone-dlugie-nogi
Fot. Instagram@sandrakubicka

Sandra Kubicka jest jedną z najbardziej znanych polskich modelek i influencerek, a na Instagramie obserwuje ją ponad 600 tysięcy osób! Gwiazda wybrała się na wakacje na grecką wyspę Santorini. Kubicka zdecydowała się na hotel, który jest piękny, ale cena za noc przyprawia o zawrót głowy. Gdzie pojechała gwiazda?

Zobacz także: „Zapuściłam się. Mam cellulit”, wyznaje Sandra Kubicka.

Sandra Kubicka na Santorini w luksusowym hotelu

W ciągu ostatnich kilku tygodni Sandra Kubicka odwiedziła kilka miejsc. Spędziła czas nad polskim morzem, potem pojechała do Barcelony, a następnie wybrała się na Mazury. Po powrocie nie zagrzała jednak długo miejsca w domu, bo ogłosiła na swoim profilu na Instagramie, że wybiera się na grecką wyspę Santorini. Już podczas pobytu opublikowała zdjęcie „z leżaka”, a resort, w którym przebywa podpisała na zdjęciu. Kubicka postawiła na luksusowy hotel Cavo Tagoo. To bardzo znana sieć, a Kubicka nie jest jedyną gwiazdą, która ją wybrała. Wcześniej Cavo Tagoo na Mykons, odwiedziły Julia Wieniawa, Ewa Chodakowska czy Marina Łuczenko. Ceny za noc w tym resorcie zaczynają się od ponad 3000 tysięcy złotych i potrafią sięgać nawet ok. 9000 złotych za pokoje w wyższym standardzie.
Chodź, usiądź ze mną – Kubicka napisała w opisie do zdjęcia z magicznym widokiem.

Kto nie chciałby dołączyć do Sandry! Widoki, które rozpościerają się z tarasu zapierają dech w piersiach.

Zobacz także: Sandra Kubicka o problemach z zajściem w ciążę: „Walczę z czasem”.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.