Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek
podróże

Małgorzata Rozenek-Majdan razem z rodziną wyrusza do Skandynawii! Kamper jest luksusowy!

Jak wyglądają wnętrza? Jak Rozenek przygotowała się do podróży?

Redakcja VIVA! 5 lipca 2021 15:30
Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek

W życiu Malgorzaty Rozenek-Majdan, jej męża Radosława Majdana i dzieci mnóstwo się ostatnio dzieje! A ten rok na pewno zapisze się na pewno jako spędzonych na podróżach po świecie i Europie. Para niedawno wróciła z długiego pobytu w Meksyku, a już wybrała się w kolejną podróż. Trzeba przyznać, że najnowsza wycieczka będzie absolutnie wyjątkowa. Małgosia, Radek, troje dzieci i cztery psy wyruszyli kamperem w podróż do Skandynawii! Cały wyjazd będą relacjonować na profilu Małgosi na Instagramie. Para odebrała już luksusowy kamper, który będzie im służył za dom przez najbliższe tygodnie!

Zobacz także: Radosław Majdan: „Nie mam poczucia, że dziecko coś mi zabiera, że mogę coś stracić”

Jak wygląda kamper, którym Małgorzata Rozenek-Majdan wyrusza z rodziną do Skandynawii?

Kamper jest przestronny i świetnie wyposażony, ale to wyzwanie, żeby podróżować nim całą rodziną, w tym z malutkim Heniem! „Wynajęliśmy największy dopuszczalny kamper do 3,5 t. Mimo to, jak do niego weszłam, pomyślałam sobie: Boże tu nawet się jedzenie dla psów nie zmieści. Mam jednak nadzieję, że będzie tak fajnie, jak sobie to wyobrażałam i wszystko potrzebne uda nam się zapakować. Jestem tą podróżą bardzo podekscytowana. Od kilku miesięcy pakuję już walizki” – opowiedziała Rozenek-Majdan w rozmowie z Faktem.

Na swoim InstaStories Małgosia opublikowała mnóstwo filmików z przygotowań do wyjazdu i z wnętrza samego kampera. „Pysiuniu, kawior dostaliśmy!”, ekscytowała się na jednym z nich. Jak wygląda ten dom na kółkach? W środku znajduje się w pelni wyposażona kuchnia z lodówką. W „salon” znajdziemy kanapę i stolik, a w sypialni całkiem spore łoże małżeńskie i łóżka dla chłopców. Oczywiście przestrzeń zaprojektowana jest tak, żeby wykorzystać każde wolne miejsce - wszędzie są więc małe szafeczki na drobiazgi i ubrania. Największy problem to pomieszczenie całego dobytku pięcioosobowej rodziny:

Jedna rzecz nie ukrywam martwi mnie najbardziej. Jest to tak zwane miejsce do przechowywania – powiedziała Rozenek-Majdan.

Małgosia jest świadoma, że podróż kamperem to wielka przygoda, ale też ogromne wyzwanie logistyczne. Na swoim Instagramie opublikowała też w niedzielę zdjęcie z weekendowego wyjścia z mężem, na którym oboje prezentują się pięknie. Post opatrzyła wymownym komentarzem, dotyczącym podróży do Szwecji: „To ostatni raz, przez następne dwa tyg kiedy wyglądamy jak ludzie. Od jutra: flanele, polary, kalosze i raczej brak make upu i włosy czesane wiatrem i to właśnie będzie najpiękniejsze. Cudownej niedzieli. A jak będziecie się nudzić zapraszam na story i do relacji wyróżnionej #majdansontour #wielkieszwedzkiewakacje na prawdziwy, bez upiększeń i montażu zapis wakacji 5 osobowej rodziny z 4 psami, która pierwszy raz jedzie kamperem i to tam gdzie zapowiadają deszcz do końca. BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!!”. 

Z niecierpliwością czekamy na relację z wyjazdu!

Zobacz także: Małgorzata Rozenek zmieniła fryzurę! Wygląda jak Jennifer Aniston!

Rozenek w podrozy do Skandynawii kamper wnetrze
Fot. Instagram: @m_rozenek

Rozenek w podrozy do Skandynawii kamper
Fot. Instagram: @m_rozenek

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.