Małgorzata Rozenek
Fot. Instagram @mrozenek / www.lhw.com
O tym się mówi!

Małgorzata Rozenek wypoczywa w luksusowym hotelu we Włoszech!

Wiemy, ile kosztuje tam doba! Będziecie w szoku!

Aleksandra Frankowska 23 lipca 2021 14:27
Małgorzata Rozenek
Fot. Instagram @mrozenek / www.lhw.com

Po szwedzkiej wycieczce kamperem, Małgorzata Rozenek z Radosławem Majdanem udali się do Włoch. Tym razem zamiast campingu, wybrali luksusowy hotel, którego cena za dobę zwala z nóg! Na Instagramie Małgosi Rozenek możemy oglądać relacje z kolejnego wyjazdu – trzeba przyznać, widoki są zachwycające!

Czytaj też: Syn Małgorzaty Rozenek-Majdan przyjął drugą dawkę szczepionki przeciwko koronawirusowi

Rok Małgorzaty Rozenek

Rok 2021 dla Małgosi Rozenek był pasmem sukcesów. Co najważniejsze – otworzyła swoją własną markę modową Mrs. Drama. Klasyczne modele w stonowanych kolorach podbiły serca fanek i z pewnością okazała się ogromnym sukcesem. W czerwcu najmłodszy synek gwiazdy i Radosława Majdana Henryk skończył również rok, co także było powodem do świętowania całej rodziny, która nie widzi świata poza słodkim maluchem.

Zobacz też: Ubierz się, jak Małgorzata Rozenek! Gwiazda odpoczywa w Szwecji!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan odpoczywają we Włoszech

Po wyjeździe do Szwecji kamperem, Majdanowie postawili jednak na zdecydowanie bardziej luksusowe wakacje. Wybrali się więc do Włoch, gdzie pod Mediolanem odpoczywają w niesamowitym hotelu Grand Hotel Fasano. Relację z pobytu można zobaczyć na Instagramie Rozenek. Okazuje się, że doba w tym miejscu kosztuje koło 2500 złotych! Patrząc jednak na zdjęcia, nikogo to nie dziwi!

Jak Wam się podoba hotel, w którym przebywa Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan? 

Grand Hotel Fasano
Fot. www.lhw.com

Grand Hotel Fasano
Fot. www.lhw.com

Grand Hotel Fasano
Fot. www.lhw.com

Grand Hotel Fasano
Fot. www.lhw.com

Grand Hotel Fasano
Fot. www.lhw.com

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?