Małgosia Rozenek w paskach
Fot. Instagram @mrozenek / ZARA / Converse / Levis
GET THE LOOK

Ubierz się, jak Małgorzata Rozenek! Gwiazda odpoczywa w Szwecji!

Ponadczasowa bluzka z Zary to hit wyprzedaży!

Aleksandra Frankowska 15 lipca 2021 19:27
Małgosia Rozenek w paskach
Fot. Instagram @mrozenek / ZARA / Converse / Levis

Małgorzata Rozenek wraz z dziećmi i Radosławem Majdanem wybrała się na wakacje do Szwecji. Małżeństwo pojechało tam kamperem, a całą wyprawę relacjonują na swoich Instagramach. Aktualnie dojechali do Sztokholmu, stolicy kraju, gdzie Małgorzata Rozenek zaprezentowała się w pięknej stylizacji przypominającej skandynawskie klimaty. Fani są zachwyceni, bo bluzka, którą wybrała to hit wyprzedaży i można kupić ją w Zarze!

Czytaj też: Małgorzata Rozenek-Majdan razem z rodziną wyrusza do Skandynawii! Kamper jest luksusowy!

Małgorzata Rozenek w bluzce z Zary

Najnowsze stylizacja Małgosi Rozenek ze Sztokholmu to połączenie minimalizmu i marynarskiego stylu. Do białych, jeansowych szortów z wysokim stanem. Rozenek dobrała bluzkę z Zary w czerwone poziome paski, z wycięciami na ramionach. Okazuje się, że można kupić ją na wyprzedaży za jedyne 29,90 zł! Uzupełnieniem stylizacji były sportowe trampki oraz ciemne okulary. Rozenek wygląda bardzo młodzieżowo, a przy tym idealnie wpasowuje się w klimat Sztokholmu. Widać, że wyjazd bardzo jej służy!

Ubierz się jak Małgorzata Rozenek

Jeśli chcecie odtworzyć stylizację Rozenek, spieszcie się po tę bluzkę, bo z pewnością zostało już tylko kilka egzemplarzy. Cena jest bardzo atrakcyjna, bo to tylko 29,90 zł.

Jeśli chodzi o shorty, to proponujemy te z kolekcji Levi's za 249,99 zł oraz trampki marki Converse, w cenie 204 zł. 

ZARA
Fot. ZARA

ZARA, 29,90 zł

Levi's shorty
Fot. Levi's shorty

Levi's, 249,99 zł

Converse
Fot. Converse

Converse, 204 zł

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.