Małgosia Rozenek w paskach
Fot. Instagram @mrozenek / ZARA / Converse / Levis
GET THE LOOK

Ubierz się, jak Małgorzata Rozenek! Gwiazda odpoczywa w Szwecji!

Ponadczasowa bluzka z Zary to hit wyprzedaży!

Aleksandra Frankowska 15 lipca 2021 19:27
Małgosia Rozenek w paskach
Fot. Instagram @mrozenek / ZARA / Converse / Levis

Małgorzata Rozenek wraz z dziećmi i Radosławem Majdanem wybrała się na wakacje do Szwecji. Małżeństwo pojechało tam kamperem, a całą wyprawę relacjonują na swoich Instagramach. Aktualnie dojechali do Sztokholmu, stolicy kraju, gdzie Małgorzata Rozenek zaprezentowała się w pięknej stylizacji przypominającej skandynawskie klimaty. Fani są zachwyceni, bo bluzka, którą wybrała to hit wyprzedaży i można kupić ją w Zarze!

Czytaj też: Małgorzata Rozenek-Majdan razem z rodziną wyrusza do Skandynawii! Kamper jest luksusowy!

Małgorzata Rozenek w bluzce z Zary

Najnowsze stylizacja Małgosi Rozenek ze Sztokholmu to połączenie minimalizmu i marynarskiego stylu. Do białych, jeansowych szortów z wysokim stanem. Rozenek dobrała bluzkę z Zary w czerwone poziome paski, z wycięciami na ramionach. Okazuje się, że można kupić ją na wyprzedaży za jedyne 29,90 zł! Uzupełnieniem stylizacji były sportowe trampki oraz ciemne okulary. Rozenek wygląda bardzo młodzieżowo, a przy tym idealnie wpasowuje się w klimat Sztokholmu. Widać, że wyjazd bardzo jej służy!

Ubierz się jak Małgorzata Rozenek

Jeśli chcecie odtworzyć stylizację Rozenek, spieszcie się po tę bluzkę, bo z pewnością zostało już tylko kilka egzemplarzy. Cena jest bardzo atrakcyjna, bo to tylko 29,90 zł.

Jeśli chodzi o shorty, to proponujemy te z kolekcji Levi's za 249,99 zł oraz trampki marki Converse, w cenie 204 zł. 

ZARA
Fot. ZARA

ZARA, 29,90 zł

Levi's shorty
Fot. Levi's shorty

Levi's, 249,99 zł

Converse
Fot. Converse

Converse, 204 zł

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.