Piotr Rubik i Agata Paskudzka, Viva! czerwiec 2008
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O tym się mówi

Rodzina Rubików spędza bajeczne wakacje na Hawajach

Na zdjęciach Agata Rubik wygląda jak rówieśniczka swoich córek! Jak ona to robi?

Marta Cieplak 27 lipca 2022 17:30
Piotr Rubik i Agata Paskudzka, Viva! czerwiec 2008
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Agata i Piotr Rubikowie w końcu udali się na zasłużony urlop. Para zabrała swoje córki w bajeczne miejsce, a dokładniej na Hawaje! Agata Rubik relacjonuje wyjazd na swoim Instagramie, gdzie obserwuje ją już 160 tysięcy osób, i dzięki temu możemy podziwiać, w jakim niezwykłym otoczeniu rodzina spędza wakacje. Zdjęcia zapierają dech!

Agata i Piotr Rubik na egzotycznych wakacjach

Polskie gwiazdy często zabierają swoje pociechy na wakacje w niezwykłe miejsca. Wśród destynacji prym wiedzie Dubaj, Tajlandia i oczywiście kraje Europy Zachodniej – Włochy, Hiszpania i Portugalia. W tym roku jednak Rubikowie, podobnie jak Marcin Hakiel, który zabrał dzieci do Los Angeles, zdecydowali się na wyjazd do Stanów Zjednoczonych – najpierw odwiedzili San Francisco, a potem udali się na Hawaje.

Położone w północno-środkowej części Oceanu Spokojnego Hawaje zachwycają niezwykłą roślinnością, turkusową wodą i górzystymi krajobrazami, bo cały archipelag jest pochodzenia wulkanicznego. To wszystko możemy podziwiać na Instagramie Agaty Rubik:

Agata Rubik wygląda w bikini jak nastolatka

Jednak wśród zdjęć z wakacji na Instagramie Agaty Rubik naszą uwagę najbardziej przykuło zdjęcie modelki stojącej razem z córkami i jedzącej lody. W pierwszym momencie byliśmy przekonani, że w środku stoi nie Agata, ale koleżanka Heleny i Alicji. Gwiazda w białym kostiumie wygląda bowiem niesamowicie młodo. A figura? Marzenie! Tylko spójrzcie:

Fani Agaty Rubik też to zauważyli i piszą pod postem:

Helenka i Pani to jak siostry Bliźniaczki

Śliczne modelki 😍 jak siostry

Ja tu mamy nie widzę 😮tylko trzy siostry ❤️
Nie możemy się na nie napatrzeć.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.