Piotr Rubik i Agata Paskudzka, Viva! czerwiec 2008
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O tym się mówi

Rodzina Rubików spędza bajeczne wakacje na Hawajach

Na zdjęciach Agata Rubik wygląda jak rówieśniczka swoich córek! Jak ona to robi?

Marta Cieplak 27 lipca 2022 17:30
Piotr Rubik i Agata Paskudzka, Viva! czerwiec 2008
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Agata i Piotr Rubikowie w końcu udali się na zasłużony urlop. Para zabrała swoje córki w bajeczne miejsce, a dokładniej na Hawaje! Agata Rubik relacjonuje wyjazd na swoim Instagramie, gdzie obserwuje ją już 160 tysięcy osób, i dzięki temu możemy podziwiać, w jakim niezwykłym otoczeniu rodzina spędza wakacje. Zdjęcia zapierają dech!

Agata i Piotr Rubik na egzotycznych wakacjach

Polskie gwiazdy często zabierają swoje pociechy na wakacje w niezwykłe miejsca. Wśród destynacji prym wiedzie Dubaj, Tajlandia i oczywiście kraje Europy Zachodniej – Włochy, Hiszpania i Portugalia. W tym roku jednak Rubikowie, podobnie jak Marcin Hakiel, który zabrał dzieci do Los Angeles, zdecydowali się na wyjazd do Stanów Zjednoczonych – najpierw odwiedzili San Francisco, a potem udali się na Hawaje.

Położone w północno-środkowej części Oceanu Spokojnego Hawaje zachwycają niezwykłą roślinnością, turkusową wodą i górzystymi krajobrazami, bo cały archipelag jest pochodzenia wulkanicznego. To wszystko możemy podziwiać na Instagramie Agaty Rubik:

Agata Rubik wygląda w bikini jak nastolatka

Jednak wśród zdjęć z wakacji na Instagramie Agaty Rubik naszą uwagę najbardziej przykuło zdjęcie modelki stojącej razem z córkami i jedzącej lody. W pierwszym momencie byliśmy przekonani, że w środku stoi nie Agata, ale koleżanka Heleny i Alicji. Gwiazda w białym kostiumie wygląda bowiem niesamowicie młodo. A figura? Marzenie! Tylko spójrzcie:

Fani Agaty Rubik też to zauważyli i piszą pod postem:

Helenka i Pani to jak siostry Bliźniaczki

Śliczne modelki 😍 jak siostry

Ja tu mamy nie widzę 😮tylko trzy siostry ❤️
Nie możemy się na nie napatrzeć.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…