małgorzata rozenek wakacje 2021
Fot. instagram/Małgorzata Rozenek
o tym się mówi

Home office w wydaniu Małgorzaty Rozenek-Majdan? Takie biuro to marzenie!

Jak gwiazda zaaranżowała biuro na wakacjach w Meksyku?

Redakcja VIVA! 9 czerwca 2021 19:30
małgorzata rozenek wakacje 2021
Fot. instagram/Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan razem z rodziną spędza czas w Meksyku, ale nie jest to wyjazd typowo urlopowy! Gwiazda pracuje, a cała podróż została tak pomyślana, żeby właśnie na działalności zawodowej Małgosia mogła się skupić. Rozenek-Majdan jest aktywna w social mediach, dlatego także ten wyjazd dokładnie opisuje i uwiecznia na zdjęciach na swoim profilu na Instagramie. Jak się okazuje Małgosia i Radosław pojechali do Meksyku m.in. przygotować sesję zdjęciową. Wolne chwile spędzają na odpoczynku i zwiedzaniu, ale większość czasu pochłania praca. Jak wygląda meksykańskie biuro Małgosi? Trzeba przyznać, że praca w takich warunkach to marzenie!

Zobacz także: Radosław Majdan: „Nie mam poczucia, że dziecko coś mi zabiera, że mogę coś stracić”

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała swoje biuro w Meksyku!

Rozenek-Majdan pracuje na… leżaku! Gwiazda opublikowała na swoim profilu na Instagramie post, w którym dokładnie wyjaśniła zasady, na jakich funkcjonuje podczas wyjazdy do Meksyku: „Trzymam rękę na pulsie, z leżaka prowadzę firmę, bo to, że jest tu pięknie i przez dwa dni w tygodniu (tak jak w domu) odpoczywamy, to nie oznacza, że przez pozostałe pięć, nie pracujemy, dlatego też tak mało tu zdjęć pięknych plaż, chociaż tu też winne są glony czy super knajp, trochę nie mamy na to wszystko czasu, ale najważniejsza lekcja z tego zwariowanego roku, jest taka, że coraz częściej, można pracować z każdego miejsca na ziemi, ale zauważyłam taką prawidłowość: im dalej od domu jesteś, tym bardziej pojawia się, wymagający twojej osobistej interwencji problem, a ze względu na 7 godzin różnicy czasu, jak się tu budzimy (z powodu Henia o 6) to w Polsce już jest środek dnia i zaczynam go od razu w galopie, nie narzekam! Tak się z Wami dzielę całuje każdego z osobna i życzę Wam cudownego dnia”.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek zmieniła fryzurę! Wygląda jak Jennifer Aniston!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…