szkola-jezykowa-lincoln-zajecia-online
Fot. Adobe Stock
VIVA! Tylko u nas

W 2021 postaw na siebie!

To najlepszy moment na zmiany!

Artykuł sponsorowany 12 lutego 2021 15:21
szkola-jezykowa-lincoln-zajecia-online
Fot. Adobe Stock

Minął miesiąc nowego roku, a z realizacją postanowień stanęłaś w miejscu? Nie poddawaj się, każdy moment jest dobry, gdy naprawdę chcesz postawić na siebie. Bo zawsze jest dobry czas na zmiany!

Nauka języka angielskiego - to proste!

Marzysz o podróżach, o nowych znajomościach i o swobodnych rozmowach z ludźmi z innych krajów? A może chcesz dostać wymarzoną pracę, jednak wciąż ogranicza cię brak znajomości języków? Ucz się angielskiego. To dziś łatwiejsze niż myślisz. Być może nie raz próbowałaś, zapisywałaś się na kursy, nawet zaczynałaś z energią, ale szybko ją traciłaś i wszystko rozchodziło się między palcami. Bo było za trudno lub za łatwo, bo nieciekawie, bo zbyt daleko, bo pora zajęć nieodpowiednia… Powodów by się zniechęcić było naprawdę mnóstwo. Ale teraz tak nie będzie.

Szkoła językowa Lincoln

Lincoln organizuje kursy języka angielskiego, które idealnie dopasowują się do każdego ucznia. Określ tylko, czego potrzebujesz, a doświadczeni lektorzy i native speakerzy spełnią twoje oczekiwania. Chcesz się uczyć od podstaw? Możesz to zrobić indywidualnie lub w małych grupach. Znasz już trochę angielski, ale chcesz podnieść swój poziom, doszlifować go i nabrać śmiałości w konwersacjach? I tu bez kłopotu znajdziesz doskonałego nauczyciela, który ci w tym pomoże.

szkola-jezykowa-lincoln-zajecia-online
Fot. Adobe Stock

Nie musisz już jeździć na zajęcia do szkoły, spieszyć się, stać w korkach, czy szukać miejsca do parkowania w pobliżu budynku. Możesz się uczyć we własnym domu, w porze, która najbardziej ci odpowiada. Zajęcia online w Lincoln prowadzimy od 7:20, aż do 21 wieczorem. Żeby wziąć udział w lekcji, potrzebujesz tylko komputera z kamerą i mikrofonem i połączenia z internetem. Przyda się też wygodne krzesło, ulubiona herbata i można przyswajać nowe wiadomości. To łatwe, prawda?

Lincoln uczy z sukcesem już od 19 lat! W naszych kursach uczestniczyło już 44 tysiące osób – od dzieci, aż po seniorów, od początkujących, aż po tych, którzy chcieli tylko poprawić swobodę konwersacji na tematy branżowe. Mamy ogromne doświadczenie. Nad sposobem uczenia i merytoryczną zawartością kursów czuwa zespół fachowców, a lekcje prowadzą wyłącznie doświadczeni lektorzy i native speakerzy.

Dlaczego Lincoln to najlepszy wybór?

W czym tkwi tajemnica sukcesu? Podczas lekcji przede wszystkim będziesz mówić. Nie biernie słuchać wykładów o zasadach angielskiej gramatyki, ale będziesz je stosować. Poznasz aktualne i nowoczesne słownictwo. Słówka i zasady gramatyki zawsze umieszczane są w kontekstach. Język jest żywy i łatwiej zapamiętać nową wiedzę. Pod okiem nauczyciela natychmiast wyeliminujesz popełniane błędy. Na bieżąco będziesz miała dostęp do ciekawych i nowoczesnych materiałów zawierających przydatne wyrażenia oraz zwroty. Dzięki temu bardzo szybko nabierzesz swobody, będziesz mogła za granicą zrobić zakupy, spytać o drogę, czy zamówić posiłek w restauracji. Zaczniesz też oglądać anglojęzyczne filmy w oryginalnej wersji językowej, bez lektora i polskich napisów. Bez tremy będziesz też mogła rozmawiać podczas rekrutacji na wymarzone stanowisko.

szkola-jezykowa-lincoln-zajecia-online
Fot. Adobe Stock

W tym roku postaw na siebie, bo w ogólnym chaosie, jaki nas dotknął, wiedza jest jedyną wartością, w którą warto inwestować bez obaw, że starci na wartości. Wszyscy kursanci szkoły Lincoln mają do dyspozycji pomoce naukowe, bezpłatne konwersacje i coaching językowy, który pomoże ci podnieść umiejętności i maksymalnie wykorzystać potencjał.

Jeśli potrzebujesz certyfikatu, żeby umieścić go w CV lub po prostu go mieć, zdobędziesz go na miejscu. Szkoła Lincoln posiada uprawnienia do organizacji i przeprowadzania egzaminów Cambridge English. Zdaj z nami swój egzamin FCE, CAE, CPE.

Zanim podejmiesz decyzję, weź udział w darmowej lekcji pokazowej. Szczegóły znajdziesz na stronie: https://lincoln.edu.pl/online/jak-to-dziala/. Zacznij już dziś. Ucz się angielskiego online bez wychodzenia z domu. A kiedy już z niego wyjdziesz na dobre, będziesz czuła się swobodnie w wymarzonej pracy i podczas zagranicznych podróży.

Materiał powstał z udziałem Szkoły Językowej Lincoln

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!