festiwal
Fot. Adobe Stock
STYL ŻYCIA

Wszystko, co musicie wiedzieć o festiwalu Opener 2018!

Muzyka, teatr, moda i wiele więcej!

Aleksandra Tylińska 28 czerwca 2018 11:30
festiwal
Fot. Adobe Stock

Długo oczekiwany festiwal Opener 2018 nadchodzi wielkimi krokami. Co roku jest to wielkie wydarzenie, które przyciąga, tłumy osób w różnym wieku i różnej narodowości. Rosnąca popularność tego wydarzenia sprawia,  że organizatorzy zaskakują coraz lepszą organizacją i poziomem eventu. Chociaż Opener kojarzy się ze spontanicznością - warto się do niego przygotować. Oto wszystko co musicie wiedzieć na temat tego festiwalu. 

Kto wystąpi na tegorocznym festiwalu Opener?

Festiwal w tym roku rozpocznie się czwartego lipca w Gdyni na lotnisku Gdynia - Kosakowo i potrwa trzy dni. W tym roku na scenie pojawi się wiele gwiazd takich, jak: Bruno Mars, Arctic Monkeys,  Depeche Mode, Gorillaz, Massive Attack czy Migos. Z polskich wokalistów wystąpi Dawid Podsiadło, Barbara Wrońska, Kortez oraz Paulina Przybysz i wiele więcej. Muzyka to nie wszystko czego doświadczycie w tym roku w Gdyni. Jeśli interesuje Was szeroko pojęta kultura - także znajdziecie coś dla siebie. Dla tych, którzy lubią teatry oraz sztukę, można będzie obejrzeć aż cztery spektakle, w tym "Wesele" - sztuka dostępna od szesnastego roku życia! Jeśli kochacie modę, koniecznie zajrzyjcie do sekcji fashion stage. 

Praktyczne informacje

Jeśli chcecie poczuć prawdziwie festiwalowy klimat, polecamy Wam spanie na campingu lub też w kamperach, które zostaną przygotowane przez organizatorów. Jeśli chciecie uniknąć stania w korkach, nie przyjeżdżajcie samochodem, ale postawcie na komunikację miejską. Na teren imprezy nie zabieraj także profesjonalnych aparatów, ostrych narzędzi czy własnego alkoholu. Opener to impreza dla całej rodziny. Znajdziecie tam specjalną strefę dla dzieci, w której będą mogły wziąć udział w ciekawych warsztatach i zajęciach.  A wy? Wybieracie się w tym roku na festiwal?  

festiwal
Fot. @onetkultura

fesiwal
Fot. instagram @milekdesign

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.