Polecamy najlepsze miejsca na wyjazdy dla kobiet!

Gabriela Łaskowska 28 lipca 2018 12:00

Coraz więcej mówi się o samotnym podróżowaniu po świecie kobiet. Stało się to do tego stopnia popularne, że platforma internetowa Skift ogłosiła rok 2017 rokiem Współczesnej Kobiety Podróżującej. Kobiety, które pierwszy raz planują samotną daleką podróż, będą się prawdopodobnie zastanawiać nad celem podróży. Podróżując solo mogą oczywiście wybrać dowolną destynację, jednak na początek polecamy bezpieczny wyjazd, pełny relaksu, spokoju i pięknych widoków. Oto nasze propozycje.  

1/5
wakacje dla kobiet
Copyright @FORBES.COM
1/5

Nairobi w Kenii to miasto dynamicznie rozwijające się. Jest na tyle stare, że można w nim doświadczyć prowincjonalnego klimatu i rzemiosła, a na tyle współczesne, że znajdziemy tam dostęp… do Internetu! Mówi się, że jest to „zielone miasto, całe w słońcu”.

2/5
wakacje dla kobiet
Copyright @FORBES.COM
2/5

Włochy są dobre na każdą okazję. A góry we Włoszech to już w ogóle strzał w dziesiątkę. Górskie świeże powietrze, przepiękne widoki i panująca cisza. Polecamy zarezerwować pobyt w SPA. Nie ma lepszych warunków na relaks!

3/5
wakacje dla kobiet
Copyright @FORBES.COM
3/5

Cartagena w Kolumbii łączy w sobie wszystko co najlepsze - tęczową architekturą, bujną roślinność i bogactwo kulturowe. Można też wybrać się na plenerową degustację rumu! Zdecydowanie czujemy się zachęceni.

4/5
wakacje dla kobiet
Copyright @THEGUARDIAN.COM
4/5

Idealne miejsce na duchową odnowę. Piękne plaże, zielona roślinność i spokojne fale obijające się o skały. Popularną aktywnością tam są grupowe zajęcia jogi i medytacja. Czyż nie jest to idealne miejsce na wakacje dla każdej kobiety?

5/5
wakacje dla kobiet
Copyright @BOOKING.COM
5/5

Alicante jest określane jako jedno z miejsc, w których panuje najprzyjemniejsza pogoda. Do tego nie jest za bardzo oblegane przez turystów. Dorzuć do tego przepiękną architekturę i przepis na wyjazd idealny. Gorąco polecamy odwiedzić Muralla Roja, jedno z najbardziej kolorowych miejsc na świecie!

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.