WIDEO VIVY.PL

Patricia Kazadi o programie Perfect Picture: „Gdy dostałam tę propozycję, byłam już gotowa na powrót do telewizji”

Zobacz wywiady wideo z uczestnikami nowego show TVN7

Rafał Kowalski 18 października 2022 16:46

Za nami kilka pierwszych odcinków programu Perfect Picture – telewizyjnych zawodów o to, kto zrobi najlepsze zdjęcie. Stacja TVN7 zadbała o to, by nie zabrakło emocji i… barwnych osobowości wśród uczestników! Uśmiechem obdarowywać ich będą: Zosia Promińska – fotografka, szkoleniowiec i Patricia Kazadi – prowadząca format.

Patricia Kazadi o Perfect Picture

Podczas konferencji programu udało się nam zapytać Patricię Kazadi, jak zareagowała, gdy to właśnie jej zaproponowano rolę gospodyni Perfect Picture. „Gdy dostałam telefon z tą propozycją, to był dla mnie perfect moment. Bo byłam już gotowa na powrót do telewizji, na nowy format. I spodobało mi się to, że jest to wokół sztuki, wokół artystycznych wyzwań a na tym mi teraz zależy, by robić rzeczy kreatywne”, powiedziała VIVIE.pl.

Co jeszcze ją przekonało? „Wiedziałam też, że będę w dobrych rękach, bo robi to produkcja Golden Media, z którą robiłam You Can Dance – więc znamy się z 15 lat. I ten powrót był dla mnie łatwiejszy, bo czułam się, jakbym wracała do siebie do domu. Czułam się bardzo pozytywnie”, dodała pełna zaangażowania.

CZYTAJ TEŻ: Marcin Prokop: „Nie traktuję przy tym siebie i swojej pracy zbyt serio”. Prezenter opowiedział nam o najbliższych planach. Przy okazji zdradził kulisy programu LEGO Masters

Cały wywiad z Patricią zobaczysz na górze strony. Z kolei poniżej prezentujemy wywiady wideo z uczestnikami show. Co nam zdradzili?

O czym jest program Perfect Picture na TVN7?

Ośmioro śmiałków, którym na co dzień telefon zastępuje aparat, a aplikacja z filtrami profesjonalną postprodukcję zdjęcia, podejmą wyzwanie wykonania najlepszego i najbardziej interesującego kadru, czasem w trudnych, wymagających nie lada poświęcenia, warunkach. Czy wszyscy wyjdą z tej próby zwycięsko? W kim drzemie naturalny talent i ma warunki by zostać zawodowcem? A kto powinien kontynuować przygodę z fotografią jedynie jako hobby? O tym zdecydują profesjonaliści, zasiadający w jury.

W tę wyjątkową, pełną pasji podróż po foto świecie, zabierze uczestników i widzów prowadząca program – Patricia Kazadi. Wspierać ją będzie Zofia Promińska - fotografka i artystka wizualna, której zdjęcia i portrety zdobiły okładki największych polskich magazynów.

Na koniec poznajcie śmiałków, którzy podjęli się fotograficznych wyzwań! Na liście zawodników znaleźli się: aktorka Ada Fijał, aktorka Laura Breszka, aktor 19+ Ernest Musiał, wokalista Łukasz Zagrobelny, trenerka Katarzyna Dziurska, model Mariusz Jakubowski modelka Żaklina Ta Dinh i kucharz Matteo Brunetti.

Będziecie oglądać? Emisja w każdy piątek o 19:30 w TVN7. 

CZYTAJ TAKŻE: Prowadził Tele Grę i program Siłacze... Co dziś robi Irek Bieleninik?

Perfect Picture tvn7, uczestnicy, wywiady
Fot. materiał promocyjny X-news

Perfect Picture tvn7, uczestnicy, wywiady
Fot. materiał promocyjny X-news

Perfect Picture tvn7, uczestnicy, wywiady
Fot. materiał promocyjny X-news

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.