Randki mn
Fot. Adobe Stock
O TYM SIĘ MÓWI

Wirus samotności, czyli jak wygląda randkowanie w dobie pandemii?

Przez lockdown nie poznajesz nowych ludzi i czujesz się samotna? Tak wcale nie musi być!

Redakcja VIVA! 18 lutego 2022 09:07
Randki mn
Fot. Adobe Stock

Pandemia to nie tylko problem globalny. Owszem, zmieniła losy świata, ale bardzo mocno przemeblowała również życie osobiste wielu z nas. Niektóre długoletnie związki się przez nią porozpadały, inne wręcz przeciwnie - są silniejsze niż kiedykolwiek. Ci od dawna samotni czują się jeszcze bardziej wyobcowani. Odzwyczailiśmy się od poznawania nowych ludzi i randkowania. To nie znaczy jednak, że nasze potrzeby - zarówno emocjonalne, jak i seksualne - zniknęły. Zostały po prostu chwilowo zagłuszone i odstawione na boczny tor. I w każdej chwili mogą się odezwać, i to ze wzmożoną siłą.

Jednorazowa przygoda czy wielka miłość?

Ujście dla tych potrzeb często łatwiej znaleźć na portalach randkowych niż w tzw. prawdziwym życiu. W internecie mamy dużo więcej możliwości, przede wszystkim dlatego, że bierzemy los w swoje ręce i stajemy się bardziej decyzyjni. To świetna opcja zarówno dla tych nieśmiałych, którzy czują się bardziej komfortowo, gdy od drugiego człowieka oddziela ich ekran, jak i tych odważnych, których to "nieznane" podnieca i dostarcza im dużą dawkę adrenaliny. Rosnąca rola randkowych portali internetowych nie dziwi. Nie trzeba tracić czasu na często bezowocne poszukiwania, wystarczy określić, na jakim rodzaju relacji nam zależy, ustawić filtry i wybierać z bogactwa ofert.

Randki 1
Fot. Adobe Stock

Czujesz się samotna? Chcesz się po prostu do kogoś przytulić i zaznać trochę czułości? A może potrzebujesz w swoim życiu trochę pikanterii i marzysz o przeżyciu ekscytującej przygody? Naprzeciw twoim potrzebom wychodzi Datezone. Nie jest to typowy portal randkowy, na który wchodzi się, aby znaleźć męża. "Specjalizuje się" raczej w spełnieniu najbardziej egzotycznych pragnień, zaspokajaniu najgorętszych fantazji erotycznych i w odważnych eksperymentach. A jeśli przy okazji poznasz partnera idealnego i miłość swojego życia? Tym lepiej! Prawdziwe uczucie można przecież znaleźć w najbardziej zaskakujących miejscach i momentach. Nigdy nie wiesz, kiedy dosięgnie cię strzała Amora.

Ogranicza cię tylko twoja fantazja

Z Datezone masz ogromną szansę, że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Liczby mówią same za siebie - to 20-35 tysięcy użytkowników online, ok. 1 milion zarejestrowanych w serwisie i prawie 3 miliony dodanych zdjęć i filmów. Przy tak bogatej bazie dużo łatwiej spotkać osoby, które chcą tego, co ty i nie wstydzą się o tym mówić. Możesz dodawać swoje zdjęcia, zbierać polubienia, wystawiać ogłoszenia, wysyłać wiadomości lub prowadzić wideorozmowy. Zależy ci na eksperymentalnym seksie bez zobowiązań? Proszę bardzo! A może nie wystarczy ci jeden partner? Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś znalazła sobie kilku naraz, oczywiście za zgodą wszystkich stron. Możliwości jest bez liku. Ogranicza cię jedynie twoja fantazja.

Randki 2
Fot. mat. pras. Datezone

Co więcej, rejestracja i korzystanie z serwisu jest darmowe! Istnieje również możliwość wykupienia konta VIP, dzięki któremu nie ma żadnego limitu na rozmowy. Wszystkie konta są weryfikowane przez moderatora i, co najważniejsze, są realne.

Pandemia to czas, kiedy przewartościowujemy swoje życie i poznajemy siebie samych na nowo. Zadajemy sobie pytania o własne potrzeby i pragnienia, ale czasami na własną rękę nie jesteśmy w stanie znaleźć odpowiedzi. Warto poszukać ich w komfortowej i bezpiecznej przestrzeni, w której każdy może być sobą. Takim miejscem jest Datezone. 


 

TAGI #randki

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.